2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
@Dr X 30+2. 78le başladım 85 küsürüm. İlk başlarda kilo verdim 75 76ya kadar indim ama şu son 1 ayda 4 5 kilo aldım :KK43:
Son ayda neden o kadar aldin acaba. Şeker varmiydi canım sende. Ama toplama bakınca çok bi kilo almamışsın şimdiden sonra az yiyerek bebeğe aldırmaya calisirsin. Stres yapma. Son 2 3 haftada çok çok daha iyi anladım ki stres olayı bütün her zerremizi olumsuz etkiliyor. Olumlu pozitif olmamız gerekli. Şekeri tansiyonu çok cikartiyo ağrılara sebep oluyo stres. Dikkat edersin zaten bi sey kalmadi evlatlarimiza kavuşmaya allahin izniyle doğumdan sonrada hersey yoluna girer. 🤗🌺🌺

Aynı durumdayım kaburga ağrım geçti daha aşağıda hissediyorum seninle günlerimiz çok yakındı diye hatırlıyorum. Bebek büyüdüğü için diye tahmin ediyorum bazen fena vuruyor aşağı doğru
Evet kaburgam ağrımıyor şükür sola rahat yatıp hareket edeblyrum ama aşağıya kanala acayip şekilde vuruyor arada byle yapıyor geçer inşallah buda ara dönemler oluyor byle şeyler yaşıyorum sonra geçiyor yer açmak için yaptığını düşünyrum 30+5 im bugün senn haftan kaç?

Grupta en çok kiloyu alan ben miyim 15 kilo😳ama baksanız 15 kilo almış gibi de değilim🤣karnımda çok yok🤷‍♀️😊Birde kızlar 1,5 ay oldu sağlık ocağı d vitaminini vereli 1 kere kullandım daha nedense unutuyorum onu

Kızlar gögüs pedine kumaş nasıl yapışır bilen varmı?Şu yarım atletin birini pediyle yıkadım pedin kumaşı çıkmış bu satıcı bunu bi ürünle yapıştırmıl gibi durmuyor yapıştırmış anlamadım ben nasıl yapıştırabilirim uhu silikon vs istemiyorum tenime temas etcek sonuçta

Evet kaburgam ağrımıyor şükür sola rahat yatıp hareket edeblyrum ama aşağıya kanala acayip şekilde vuruyor arada byle yapıyor geçer inşallah buda ara dönemler oluyor byle şeyler yaşıyorum sonra geçiyor yer açmak için yaptığını düşünyrum 30+5 im bugün senn haftan kaç?
Çok şükür canım bende çok ayakta kalınca karnım aşağı çekiyor gibi hissediyorum onun dışında dediğin gibi kasığıma falan patır kütür girişiyor hareketlenince hissetmemek mümkün değil uzanıyorum hemen ağrılardan. 30+5 bugün benimde 😂 gelişimi baştan beri hep 2 gün ileride

Kızlar gögüs pedine kumaş nasıl yapışır bilen varmı?Şu yarım atletin birini pediyle yıkadım pedin kumaşı çıkmış bu satıcı bunu bi ürünle yapıştırmıl gibi durmuyor yapıştırmış anlamadım ben nasıl yapıştırabilirim uhu silikon vs istemiyorum tenime temas etcek sonuçta
Dikebilirsin belki ince bir ip ile?

Kızlar gece tuvalete kalktım aynada sol pijamamda mememden süt akmış ıslaktı yuvarlak şekilde çok korktum normal mi ilk kez oldu bu :KK43: peçete koydum oraya ama büyük bir ıslaklık vardı tek taraflı

Grupta en çok kiloyu alan ben miyim 15 kilo😳ama baksanız 15 kilo almış gibi de değilim🤣karnımda çok yok🤷‍♀️😊Birde kızlar 1,5 ay oldu sağlık ocağı d vitaminini vereli 1 kere kullandım daha nedense unutuyorum onu
Kiz ben kaçırmışım 15 mi aldın 🤭 neyse kizçenle geze geze verirsin artık 🙈
D vit aksatma çok önemli o. Hatta moral bozukluguna depresiflige felan çok iyi geliyor. Sabah kahvaltısında kullanıyorum. Yemegi yediğim yer nereyse orda sabit tutuyorum. O zaman unutulmuyo. Sende öyle yap ve ihmal etme kuzucum.

Kiz ben kaçırmışım 15 mi aldın 🤭 neyse kizçenle geze geze verirsin artık 🙈
D vit aksatma çok önemli o. Hatta moral bozukluguna depresiflige felan çok iyi geliyor. Sabah kahvaltısında kullanıyorum. Yemegi yediğim yer nereyse orda sabit tutuyorum. O zaman unutulmuyo. Sende öyle yap ve ihmal etme kuzucum.
15 aldım🤣53 ile hamile kaldım 68 im😳ya o damla ekmeğe dökünce nasıl faydası olcak ki🤔hem düşünürüm bunu d vitaminin hapını neden vermiyorlar acaba mutfak masasına koyayım bari gördükçe hatırlayın rafa kaldırmışım resmen

Bebek hareketlerinde azalma yaşayan var mı bir iki gündür çok azaldı sanki :KK43: 29+6
Gecen gün yazmıştım bu haftalardan sonra 2 3 saatte bir az yada çok hissetmeye çalışmak gerekiyor. Intorn doktora ayrıntılı sormuştum taburcu olacağım gün. Yeri daralır zaman geçtikçe eskisi gibi sert olmaya bilir ama düzenli 2 3 saatte bir odaklanmaya calis 10 kere hissiyat şart değil 4 5 hareket de olur dedi. Eger normal hissedemezsen tatlı ye kahve iç sola uzan dedi. Minik kıpırdama felan varsa çok endişeye kapılma ama.

Çok şükür canım bende çok ayakta kalınca karnım aşağı çekiyor gibi hissediyorum onun dışında dediğin gibi kasığıma falan patır kütür girişiyor hareketlenince hissetmemek mümkün değil uzanıyorum hemen ağrılardan. 30+5 bugün benimde 😂 gelişimi baştan beri hep 2 gün ileride
Aynı gidiyoruz seninle😊evet bende yürüyünce beni aşağıya çekiyor kambur olcaz😊benimkide 1 hafta öndeydi hep normale döndü galiba demedi bdaha doktor bsey

X