2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Bende 28 Ken gitmiştim bir hafta öndeydi ve kilosu 1180 çıkmıştı canım ve doktor normal demişti

Baştan belliydi derken hamileliğin başındamı bakılıyor uyuyormu diye yoksa nikah başvursu yapılırken dağlık ocağında verilen kandamı belli oluyor
Şöyle biz evlenirken bile kan uyuşmazlığımız olabileceği belliydi bilgilendirme kağıdı imzalattılar sağlık ocağında tahlil sonuçlarını verirken. Çocuk sahibi olacağınız zaman doktorunuza bildirin dediler çünkü bebişim babasından pozitif kan genini alırsa benim vücudum bebişe karşı savaş açabilir tanıdık olmadığım bir madde olacağı için ama bu genelde 2.çocukta problem oluyor ilk bebekte genelde sıkıntı olmuyor. Hamileliğin ilk zamanlarından beri de indirekt coombs diye bi değere bakıyorlar ara ara bebekle anne arasında erkenden bi uyuşmazlık durumu var mı diye bizde olmadı çok şükür bu iğneyi erkenden olmama gerek olmadı. Bu uyuşmazlık iğnesini de tedbiren yapıyolar galiba 28.haftada. Bi de bebeğim doğduktan sonra kan grubunu belirleyip ona göre doz tekrarı vs yapılacakmış. O da benim gibi negatif kana sahipse tekrar olmama gerek olmayacakmış

28+5 995 gr dedi bugün dr

Benim 4200 gram suyum azalmıştır 42 haftalikti hem sancı yoktu hem.acilma acil doğuma alındım o zman ankarqda dogum yapmıştım.esim konyadaydi eşim yoktu yanımda imzayı babam atmıştı ertesi gün gelmişti eşim daha gelebilmisti bu sefer diyorum basimda olacaksın basimi bekleyeceksin doktor bana 1 kg bebek bile çıkmaz senden demişti hatta ikinci bebeğim ölü dogim olan 180 gram di 3 gunde suni savcıyla doğuramadim sezeryana alçaklardi onda da alttan açılsın diye ilaçlarla dogurtturdular

Himmm hiç bilmediğim konu iyi olunda

Kızlar bebek arabasını pusetli mi aldınız travel sistem kabin boy alanlar link atabilir mi İnterneten mi aldınız tek eksiğim bebek arabasi kaldı ondada çok kararsızım makul fiyatlı bisey arıyorum
kabin boy bagi neo aldık pusetle beraber hem puset hem araba koltugu yapıcam

26+3 te 1046 idi benimki de. 2 hafta ileride demişti doktor. Normaldir bence. Ben kilo aldıracak şeyler yiyorum bebeğe genelde

Hmm anladım canım doktor bize sıkıntınyok temiz demişti ozaman kan uyuşmazlığıda yok ben pozitifim eşimde negatif oldugun hatırlıyr

Kızlar bebek arabasını pusetli mi aldınız travel sistem kabin boy alanlar link atabilir mi İnterneten mi aldınız tek eksiğim bebek arabasi kaldı ondada çok kararsızım makul fiyatlı bisey arıyorum
Ayni bizde öyleyiz. Ben çok arastirmistim uyuşmazlık konusunu. Önemli olan annenin değeri. Sen pozitif olduğun için problem yok bebek negatif de olsa sıkıntı yaratmayacak allahin izniyle.
İnşallah canım

NewbieMommy ne zamandır yazmıyorsun her şey yolunda mı?
Canım 1 haftadan fazladır diş sorunu yaşıyorum. Aniden apse yaptı hemen dişciye gittim kendi doktorumun onayıyla agumentine başladık 7gündür kullanıyorum ama bana mısın demedi.. çenem kitlendi ağzımı 1.5cm falan anca açabiliyorum kulağıma vuruyor, sağ bademciğim şiş yutkunurken canım yanıyor sağ yüzüm şişti.. çorba, süt, yoğurt dışında birşey tüketemiyorum 1 kilo almıştım onu 2 kilo olarak verdim bu arada şeker yüklemesi yapılmıştı biraz sınırın üzerinde çıktı doktorum endokrine yönlendirdi ama şuan ona gidecek gücümde mecalimde yok.. Apsem geçsin tedavi olmam lazım onun inmesini ve çenemin açılmasını bekliyorum bütün gün ya ağlıyorum ya da yatip uyumaya çalışıyorum keyifsizim o sebeple giremedim..

Ben pusetli kabin boy aldım canım travel değil
Bu fiyattan 4400 e kasım indiriminde almıştık

Eklentiler

• 2EA7C6CB-B5BC-420F-9659-587763AD9C42.png
    333,3 KB · Görüntüleme: 65
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…