2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Çok geçmiş olsun.

Lutfen o esine ve kaynana soyle senden hizmet beklemesinler balik degil zikkim yesinler yaa

Geçmiş olsun. İnşallah düzelir en kısa zamanda

Geçmiş olsun canım diş zaten sıkıntılı bir şey hele gebeyken bişey yapılamıyor. İnşallah geçer.

Benim oluyor her öğünden sonra.Çok kötü oluyorum uzun sürüyor bir de.Mide sıkışıyor herhalde

Bu arada normal doğum isteyenler için ilginç birşey gördüm paylaşmak istedim.

Ben tüm birlikteliklerim de hep ağrı acı çekiyordum benim De vajinam dardı acaba normal doğuma da engel olur mu

Çok geçmiş olsun umarım en yakın zamanda düzelir

Benim de sat 21 mayıs. 27+1 de kilosu 1285 gramdı. Hep bir hafta öndeydi ama şimdi 12 güne çıkmış

Ya aslında bazen benim de içim gidiyor vermesek mi diyorum ama bir yandan da ay çok yaklaştı kafam aşırı karışıyor
Eğer maddiyat olarak sıkıntı olmayacaksa ver tabi canım. Sonuçta bunca zaman gitmişsin son dk değişiklik olmasın.

Çok geçmiş olsun canım. Acil şifalar olsun inşallah

Kızlar benim de karnım fena büyüdü en son 21. haftada gitmiştim tam haftasındaydı haftaya randevum var sanki çok iri diyecek gibi geliyor birden aşırı büyüdü ilk çocuk da 4.500 gr olduğu için bunda da bi korku aldı beni

Geçmiş olsun. İnşallah düzelir en kısa zamanda

Geçmiş olsun canım diş zaten sıkıntılı bir şey hele gebeyken bişey yapılamıyor. İnşallah geçer.

Çok geçmiş olsun umarım en yakın zamanda düzelir

Çok geçmiş olsun canım. Acil şifalar olsun inşallah
Hepinize teşekkür ederim hanımlar umarım kısa zamanda kurtulurum

Kızlae bugün 32 oldum çalışamaz raporu aldım bu ücret ne zaman yatıcaktı doğumdan sonramı birde parça prça diyolar nasıl oluyordu

Benim ilk kızım da kilo alımı durmuştu ve 2kilo doğmuştu. Aynı durum oluşuyor gibi düşünüyorum ilk ultrason ölçümlerim satan bir hafta önde olduğu için satı değil ilk ultrason ölçümlerine göre hesaplama yapıyorlar. 29 haftada 1140 olunca bir üzüldüm açıkçası. Birde doktor corasprin kullan dedi ama eczaneden almak için eşim gittiğinde yan etkili var bence farklı bir doktora daha danışın demiş çok karışığım şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…