2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Canım sen neden demedinki ben şeker hastasıyım zaten ilaç kullanıyorum diye
şöyle aslında ben masaya uzanmadan dr tüm geçirdiğim sıkıntıları kullanılan ilaçları hep raporları okuyup öyle bakıyor ultrasonda hatta aspirini niye verdim ben sana dedi bende diabet hastası olduğum için dedim tmm dedi ultrasonda baya inceledi bebeği kalktığımdada tahminen unuttu bende ilk gebelik olunca galiba diabetlerede yapılıyor diye seslenmedim

Thy de direkt yazıyor ya rapor istiyoruz diye o yüzden hazır edeyim ben de dedim . Yurtdışı nereye gidiyorsun peki

Ben pozitifim eşim negatif olduğunu hayırlıyor nikah başvurusunda sağlık ocağında alınan kanda dr sıkıntı yok temiz herşey demişti uyuşmazlık olsaydı söylerdi herhalde
Ayni bizde öyleyiz. Ben çok arastirmistim uyuşmazlık konusunu. Önemli olan annenin değeri. Sen pozitif olduğun için problem yok bebek negatif de olsa sıkıntı yaratmayacak allahin izniyle.

tek denemediğim kaşar peyniri kaldı onuda sevmiyorum ya tiksindim yiyemiyorum iş yerinde tost yapıyorum hergün ondan tiksindim
Tost yapınca öyle bi tiksinti geliyo. Az tereyağında yumurta pişirip üstüne rendele. Bazen menemen gibi değilde sebzeli omlet gibi yaparım ben üstüne kaşar atarim. Mesela kofte yapınca üstüne koyup erit değişiklik olsun.

Kac haftaliksiniz

Kızlar bebek arabasını pusetli mi aldınız travel sistem kabin boy alanlar link atabilir mi İnterneten mi aldınız tek eksiğim bebek arabasi kaldı ondada çok kararsızım makul fiyatlı bisey arıyorum

Merhabalar ben 21 Mayıs sat tarihli ama ilk ultrasondan beri 1 hafta önde olduğu için hesaplamayı ona istinaden değiştirdim. Bugün doktor kontrolüm vardı düzenlenmiş olarak 29+2 haftadayız. Sat a göre 28+2 ölçümlerimde bebeğin kilosu 1140 gr çıktı. Düşük bir kilo gibi geldi haftasına göre benimle aynı durumda olan var mı acaba aranızda

Robot supurge alacaktım oda fiyatı arhmis çok.uzuldum kaldi benim robot işi galiba bide belim fıtık var agirlastikcq canım.cok.agriyo

26+2 de 1150 gr dı ama kilosu 28. Haftayla uyumlu demişti yani tam haftasıyla uyumlu bence

Ben varım canm 28+4 günlükte geçen hafta 1200 dedi benimkide bana az gelmisti yatın 29+4 olacak kontrole gitcem sağlıklı olması diye kendime teselli ediyorum artık bu haftalarda sonra Allah esirgesin erken doğum olursa bebeklerimiz prematüre bebek olarak geçecekmiş bu ara erken dogan bebek incelemeye bakiyorum

Kızlar yemek esnasında kalp çarpıntım oluyor yemeklerden sonra da yerimden kalkamıyorum ellerim ayaklarım boşalıyor eşimden destek alıyorum bayılmamak için size de oluyor mu
Benim oluyor her öğünden sonra.Çok kötü oluyorum uzun sürüyor bir de.Mide sıkışıyor herhalde

Bu arada normal doğum isteyenler için ilginç birşey gördüm paylaşmak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…