2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Özel muayane ama doğumu acıbademde yaptırdığı için hastane artı doktor ücreti alıyor
Benim de özel muayene benim doktorumda bursa da pembe mavi ve acibademle analsmqlai hastane ve doktor ayrı ücret alıyor biraz tuzlu oluyor pembe mavi acıbademden daha uygun o yuzden pembe maviyi tercih edeceğim

Oluyor cnm sknti olmaz bence bu sefer gttgmde başı aşağıda idi bence o yüzden baskı oluyor

Benimki heryere vuruyor valla hem aşagıya hem yukarıya vajinaya artık büyüdükleri için heryerde hissediyoruz heralde
Tedirgin olma yani

Ayva ben de az biraz ise yariyor

Baştan belliydi derken hamileliğin başındamı bakılıyor uyuyormu diye yoksa nikah başvursu yapılırken dağlık ocağında verilen kandamı belli oluyor

Ben pozitifim eşim negatif olduğunu hayırlıyor nikah başvurusunda sağlık ocağında alınan kanda dr sıkıntı yok temiz herşey demişti uyuşmazlık olsaydı söylerdi herhalde

kızlar bugün dr şeker yüklemesi yaptı açlık 117 glikoz sonrası 200 çıktı sonra dediki çok yüksek bende diabet hastasıyım zaten insülin kullanıyorum dedim aa evet tıp 2 diabetmişsin yapmasaymışız iyiydi ama oldu artık dedi saçma sapan yükleme yaptı bebekte 1 hafta geriden geliyor muş ama çok bi problem yok dedi genetik olabilirmiş baba tarafı hep zayıf 995 gram ölçtü 1 hafta önce 875 di ne yersem olmuyor asla kilo almıyor bu sıpa

Kızlar aklıma takıldı, geçenlerde konuşuluyordu. Burada böyle değil demek ki. Doğum sancıları 3-4 dkda bire düşmeden hastaneye kabul etmiyorlar burda. Türkiyede öyle değil mi?
Canım ben sıfır sancı ile gittim ama açılmama vardı. Doktor yatış verdi... Ama devlet hastaneleri bazen daha doğuma var diyip eve gönderebilir burda da

Canım sen neden demedinki ben şeker hastasıyım zaten ilaç kullanıyorum diye

Akşamları cici bebe muz süt yap canım bebişe kilo yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…