2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
kızlaaar mide yanması yaşayan varmı ne yapıyorsunuz :KK43: artık benim çok artmaya başladı ya gece 4-5 kere süt içmeye kalkıyorum

Bende de çok oluyor gaviscon rennie idare ediyorum. Dün tahin iyi geliyor diye video gördüm o da iyi geldi bana
bende süt ve soda tüketiyorum iyi geliyor hafifletiyor ama gece şöyle diyorum tamamen kesse güzelce uyusam bir gecede :olamaz: artık doğumdan sonra geçecek sanırım bu şikayetler

kızlaaar mide yanması yaşayan varmı ne yapıyorsunuz :KK43: artık benim çok artmaya başladı ya gece 4-5 kere süt içmeye kalkıyorum
Soğuk su beni çok rahatlatıyor, buzlu içeceğim neredeyse baya yatıştırıyor gece de kalkıp kalkıp içiyorum

Benim tokluklar genelde düşük çıkıyor 116 119 121 130 vs ama açlıklar daha yğksek çıkıyor ama diyete tam uyamıyorum sanırım yani ölçmeden biraz önce süt içmiş mandalina yemiş falan oluyorum maalesef 3 saat açlık çok geliyor açlıklar 94 97 98 bandında seyrediyor 🥹🥹
Açlık en az 8 saat önceki canım öyle dedi bana doktor eğer 3 saat sonraki ise bence gayet iyi maşallah

Bana hiç birşey fayda etmiyor boğazlarım midem yemek borum cayır cayır yanıyor ağlıcak duruma geliyorum bildiğin asit buharı gibi çıkıyor ağzımdan ağzımı açıp yellediğimi biliyorum berbat bir durum zaten reflü hastalığım var bu hamilelikle ilerlemez inşallah

Bana hiç birşey fayda etmiyor boğazlarım midem yemek borum cayır cayır yanıyor ağlıcak duruma geliyorum bildiğin asit buharı gibi çıkıyor ağzımdan ağzımı açıp yellediğimi biliyorum berbat bir durum zaten reflü hastalığım var bu hamilelikle ilerlemez inşallah
Bu aylarda reflu artar bebekler mideye baskı yapıyor bende aynı oluyorum şişlik mide yanması falan çok.kotu oluyorum

Gaviscon pembe şişe gece yanmayla uyanıp bir çorba kaşığı içiyorum o şekilde uyuyabiliyorum yoksa hiçbir şey geçirmiyor

Yaaa 😳 kendi sitesinde yazıyor ama şimdi ordan döndürmesinler sen de önlemini al
Ben sunexpressi aradım rapor istemiyoruz dediler 36. Haftaya kadar tekli gebeliklerde sorun yok aynı gün Pegasus’la da yurtdışı uçuşum var onlarda 36. Haftaya kadar tekli gebeliklerde seyahat sıkıntısı yok ama sizin yurtdışı olduğu için raporunuz olsa iyi olur dediler ama zorunlu değil dediler her iki havayolunun sayfasında da bu bilgi yazıyormuş zaten

Ben sunexpressi aradım rapor istemiyoruz dediler 36. Haftaya kadar tekli gebeliklerde sorun yok aynı gün Pegasus’la da yurtdışı uçuşum var onlarda 36. Haftaya kadar tekli gebeliklerde seyahat sıkıntısı yok ama sizin yurtdışı olduğu için raporunuz olsa iyi olur dediler ama zorunlu değil dediler her iki havayolunun sayfasında da bu bilgi yazıyormuş zaten
Ay ben kaçırdım canım yolculuk nereye doğumu yurtdışında mı yapacaksın yoksa tatil mi

Yarina doktor randevusu aldim eski.dokroruma onla devam edecem inşallah sezeryan dogjm 12.000 dediler ama yılbaşından sonra fiyatlar guncellenecekmis şimdiden ayarlayalım yatıralım o dogum olduğu gün yatırılması lazım dedi

X