2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Valla canım bende öyle düşünüyorum ben kaynanamdan ayrı olduğum halde psikolojik olarak beni alt üst ediyor kadın hamileligimin başından beri bana gelin büyü ettirdi diye psikolojimi alt üst etti Allah a havale ediyorum rabbim bizleri inşallah hakkıyla gelinine damadına annelik etmek nasıp etsin
Amin canım inşallh

Kızlar kan uyuşmazlığı iğnesi oldum şimdi bu iğne sonrasında sıkıntı yaşayan oldu mu
Benim hiç bilgim yok bu konuda iğne vurulanlar var çevremde.ama sıkıntı olduğunu söylemediler gayet sağlıklı cocuklari var masallh benim.arkadas 2 çocuğunda o iğneden vuruldu eşiyle.kan uyuşmazlığı olduğundan bide eşiyle.teyze cocuklari

Bu kan uyuşmazlığı nasıl nezaman ortaya çıkıyor
En başta belli oluyo. Yani uyuşmazlık da şöyle oluyor erkek pozitif kadın negatif olursa uyuşmazlık iğnesi yapılıyor gebelikte ve doğum zamanı. Anne negatif bebek pozitif olma ihtimaline karşılık yapılıyor igne. Sen pozitifsen mesela telaş etme

Bu kan uyuşmazlığı nasıl nezaman ortaya çıkıyor
Tedbir amaçlı yapılıyormuş baştan belliydi eşim pozitif ben negatifim en baştan 28.haftada olacaksın dediler. İğne sonrası uzaklaşma buralarda bekle falan dediler diye bi korktum bi şey mi olacak diye ama bi sıkıntı yok alerji ihtimali içinmiş

X