2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
2 gece yatış refakatçi 1 kişi dediler ama bir sıkıntı olmazsa 1 gece sonrada cikis yapılabilirmis bana kalsa yap.dogumdan sonra çık al cocugu hastane hiç sevmiyorum hastaneyi ayyy bugün kaynana gelecekmiş eskm3 balık al demiş bende dedimki o alsın pişirin biz gidelim dedim neymis balık pişerken o kokuyu alınca yiyemiyormus sanki ben pişirilen kokmuyor yarabbim ya resullah alla

Yarina doktor randevusu aldim eski.dokroruma onla devam edecem inşallah sezeryan dogjm 12.000 dediler ama yılbaşından sonra fiyatlar guncellenecekmis şimdiden ayarlayalım yatıralım o dogum olduğu gün yatırılması lazım dedi
Bana da 14bin dediler ama şubat doğum olacağı için o zamanki fiyat ne ise o olacakmış önden kabul etmiyorlar 😞

Ay ben kaçırdım canım yolculuk nereye doğumu yurtdışında mı yapacaksın yoksa tatil mi
Canım Mısıra gidiyorum doğum için değil de tatile ☺️ biletimi hamile kalmadan önce almıştım sonrasında da değiştirmek istemedim belki birkaç çekim yaparım diye düşündüm hem de anı kalır çok uzun süre kalmayacağım zaten 4-5 gün ☺️

Canım Mısıra gidiyorum doğum için değil de tatile ☺️ biletimi hamile kalmadan önce almıştım sonrasında da değiştirmek istemedim belki birkaç çekim yaparım diye düşündüm hem de anı kalır çok uzun süre kalmayacağım zaten 4-5 gün ☺️
Ayyy çok güzel bol bol gez foto at bizeee 😇😍

Çözemedim nasip olursa bizlerde kaynana olucaz ozaman anlarız neden böyleler ama böyle bir kaynana olmak hiç istemem olmamda huzur bozmak nedir böyle kaynanalar allahından bulsun
Valla canım bende öyle düşünüyorum ben kaynanamdan ayrı olduğum halde psikolojik olarak beni alt üst ediyor kadın hamileligimin başından beri bana gelin büyü ettirdi diye psikolojimi alt üst etti Allah a havale ediyorum rabbim bizleri inşallah hakkıyla gelinine damadına annelik etmek nasıp etsin

Valla canım bende öyle düşünüyorum ben kaynanamdan ayrı olduğum halde psikolojik olarak beni alt üst ediyor kadın hamileligimin başından beri bana gelin büyü ettirdi diye psikolojimi alt üst etti Allah a havale ediyorum rabbim bizleri inşallah hakkıyla gelinine damadına annelik etmek nasıp etsin
Allahim ya ne kafa da tövbe tövbe yanında dibinde olsa benim kaynana aram 4 apartman dibimde

Benim apartmanda asansör yok ban diyorken 4 kata çıkmak zor asansör olaydın yada 1 katta her gün akşama yemeğine sendeyim ben tek başıma hemek yiyemiyorum içemiyorum sizinle yiyip içemiyorum her aradığında ben bisi yiyemedim içemedim ben açım ben de dedim artık bir ben ki varım 4 cocugun var git kızının yanında kal dedim dönemlerinin yanında kal sıraya konulsun ben yakınındadır diye bana yüklenme eşimde cansu hamile anne bisi bekleme ondan deyince bir avrat seninki mi var doğuracak biz de hamile olduk demiş hu devir senin devrin değil dekis

Benim apartmanda asansör yok ban diyorken 4 kata çıkmak zor asansör olaydın yada 1 katta her gün akşama yemeğine sendeyim ben tek başıma hemek yiyemiyorum içemiyorum sizinle yiyip içemiyorum her aradığında ben bisi yiyemedim içemedim ben açım ben de dedim artık bir ben ki varım 4 cocugun var git kızının yanında kal dedim dönemlerinin yanında kal sıraya konulsun ben yakınındadır diye bana yüklenme eşimde cansu hamile anne bisi bekleme ondan deyince bir avrat seninki mi var doğuracak biz de hamile olduk demiş hu devir senin devrin değil dekis
Ne güzel eşin senden yana destek çok güzel cevap vermiş helal olsun 😍
Aman salla kaynanayı ya boş boş konuşuyor

X