2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Kızlar merhaba, ben Mart annelerinden geliyorum, 26+ 3 oldum size bir sorum var daha doğrusu Istanbul da oturanlar için sorum var. İstanbul Avrupa yakasında oturan birileri var mı? Ve acaba hangi hastaneye gidiyorlar. Ben özele gidiyorum ama doktorum doğum yaptırmıyor maalesef ki ve bende araştırmaya başladım. O yüzden sizlere sormak istedim

Varım benim üçüncü doğum ilk doğum sezeryan çatı darlığından ikinci dogum 18 haftalik ölü dogum normal suni sanci ile oldu bebek.kucuk olduğundan bunu da doktor riske atmamak için sezeryan dedi ilki sezeryan olduğundan sezeryan da gecelik istemiyorlar alt üst takim pijama takimi bende ayarladim kendime bisey daha bebek tamam da bide bebeğin kişisel eşyalar bez tırnak.makasi falan işte deterjan falan

Kızlar çarpıntım var sürekli , tansiyon bakıyorum normal anlamadım ya

Benimde belim.cok ağrıyor inanılmaz bide kasiklarimda agri var bugün öğlen bir yattım 2.5 3 saat uyudum bıraksalar yine uyurum benim büyük.ohlan geldi anne ne uyuması kalk diye sipa uyandırdı acıkmış allahim hayırlısıyla güzelce sağlıkla sihhatle olsun ben bulanmaya basladim iyice

bugün biraz yoruldum ayakta kaldım simdi fena çöktüm karnım iki kez taş kesildi kasılma oldu çarpıntım da basladı yorulmaya gelmiyorlar valla 2 can tasımak böyle bisey..

Canım ben anadolu yakasındayım. Medipol hastanesini öneririm. Size yakın olan bir tanesine uğra istersen.

27 mm için nasıl yorum yapıyorlar
Bugun doktorum gelecekti ama gelmedi. Yani doktor yorumu yok henüz. Fakat ilk ankaraya geldiğimizde buna yakın ölçüm almıştı doktorum. Cok acil bi durum görmedi. Sadece takip gerekli dedi. Benim yorumum ise wc harici kalkmadan haftayı tamamlamak gerekiyor. 17. Haftadan beri hem ilac hem yatış bi çok yol denedik haftanın 6 günü yatıp 1 günü hareket etsem o 1 gün ile oynamalar oluyor. Yani burdaki doktora göre hemen acil bi doğum görmüyor sanirim bana göre baya dikkat gerektiriyor. Bide ek olarak benim enfeksiyonum vardi. Suan kisalik değil enfeksiyon sebepli erken doğumdan cekiniyorlar. Malesef enfeksiyon da tetikliyormus

Benim 95 -140-138 çıktı bana dikkat et dedi

Kızlar size bir şey sormak istiyorum belki bilenleriniz vardır . Şimdi ben 10 gün sonra uçağa bincem ama haftam dolayısıyla doktordan rapor almam gerekirmiş. 28-34 haftalar arası olan gebeler alıyor bu raporu. Cuma günü 27+6 olcam ve doktora anca randevu buldum . Verir mi sizce raporu ? Deneyimlediniz mi

Kızlar çarpıntım var sürekli , tansiyon bakıyorum normal anlamadım ya
Canım benim de bir ara öyleydi hatta aritmi gibiydi . Bebek pozisyon değiştirdi azaldı biliyor musun . Demek ki dedim kendi kendime diğer pozisyon organları yukarı mı itiyor artık neyse ondan oluyor. Ama kendini çok kötü hissedersen önlemini al yine de

Yok canım benimki yaptır dedi. Ayy inşallah sadece gebelik şekeridir.. zaten şurda 2 ayımız kaldı. Sağsalim geçirelim inşallah diyetse yaparız diyeti de napalım.

Benim idrarda bakteri çıktı 1000küsürlerde değeri. Manurol şase verdi. Bu iki oldu. İkidir bakteri çoğalıyor kızlar çözüm bulabilen var mı

Benimde cuma kontrol var bakalım kaç mm çıkacak ama uzasa bile sanırım doğuma kadar bu istirahat durumunu devam ettirmek gerekecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…