2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
kızlar 3 4 gündür giremedim mesajlarda birikmiş okuyamadım nasılsınız bizim yarın devlette kontrolümüz var bakalım kaç kilo olduk merak ediyorum gerçi devlet hastanesi pek bilgi vermiyor

Taburcu etmediler mi sen bebek nasilsiniz
Rahim ağzın kaç mm oldu bebeğin kilosu nasıl oldu her aklıma geldiğinde dua ediyorum
Allah razı olsun 🤲🤲
Sabah ki olcumde 27 mm cikti. Bebeğe bakmadilar. Tıp olunca biraz yoğun oluyor. Yalandan sıkıntım var deyip baktirsam mi diyorum bende merak ediyorum çünkü kilosunu felan 🥲 henüz taburculukla ilgili bi konu da yok. Aslinda psikolojik olarak çok bunaldım ama sıkıyorum dişimi 🥺

Allah razı olsun 🤲🤲
Sabah ki olcumde 27 mm cikti. Bebeğe bakmadilar. Tıp olunca biraz yoğun oluyor. Yalandan sıkıntım var deyip baktirsam mi diyorum bende merak ediyorum çünkü kilosunu felan 🥲 henüz taburculukla ilgili bi konu da yok. Aslinda psikolojik olarak çok bunaldım ama sıkıyorum dişimi 🥺
Olsun en azından güvencesiniz orda biraz daha dayanın 🤲🏻🤲🏻🙏🏻🙏🏻

Anladım canım bende bu hafta soracağım dikkat et sende kendine 😘az kaldı şurda 10 hafta var ortalama
Sagol canım sende kendine çok dikkat et❤️
Her şey bu minik afacanlar için dün evde misafir vardı çeşit çeşit tatlılar almışlar ben yiyemedim eşim çok üzülmüş🤣 diyoki doğum yaptıgın gün hastaneyi pastaneye çevircem sabırsızlıkla o günü bekliyorum🤣

Kızlar 30 hafta olduk biz kızımla.. ama dün kontrolde bebek baş aşağı dönmüş dedi doktor.. kendi doktorum olmadığı için kendimi çok korkutup sorular sormak istemedim ama bu erken doğum habercisi mi bilemiyorum

Kızlar şeker yüklemesinde şeker çıkmıştı bende söylemiştim burdan, bugün de sabah tokluk 200 çıktı evde ölçtüm. Doktor pazartesi gel demişti bugün gittim beni diyetisyene yönlendirdi. Canımı sıkan şey şu oldu; şekerin çok yüksek diyor normalde de şekerin olabilir senin sadece gebelik şekeri değil dedi üzüldüm ya.

Allah razı olsun 🤲🤲
27 mm için nasıl yorum yapıyorlar

Kızlar 30 hafta olduk biz kızımla.. ama dün kontrolde bebek baş aşağı dönmüş dedi doktor.. kendi doktorum olmadığı için kendimi çok korkutup sorular sormak istemedim ama bu erken doğum habercisi mi bilemiyorum
Hiç korkma 25 de benim de baş aşağıdaydi 27 de ters durmuş sürekli değişiyor minnoslarin pozisyonları yerleri daha geniş olduğu için ama bir kaç haftaya bu şansları olmayacak

Kızlar şeker yüklemesinde şeker çıkmıştı bende söylemiştim burdan, bugün de sabah tokluk 200 çıktı evde ölçtüm. Doktor pazartesi gel demişti bugün gittim beni diyetisyene yönlendirdi. Canımı sıkan şey şu oldu; şekerin çok yüksek diyor normalde de şekerin olabilir senin sadece gebelik şekeri değil dedi üzüldüm ya.
Ben de bundan korkuyorum inşallah değildir

Artık hepimizinki başaşağı dönmüştür canım bunda korkucak bişey yok malum son aylardayız bebekler pozisyonlarını aldılar kafaları daha ağır oldugu için kafa aşagıda pozisyonunda duruyorlarmıs

Bence korkma ya çünkü diğer topiklerde okuyorum çogunun açlık tokluğu 200 den bile fazla oluyor insülin kullanıyorlar hiçbirinin doktorununda böyle dediğini duymadım 😕 yanlış hatırlamıyorsam senin doktorun şeker yükleme testine karşıydı dimi?

Kendi doktorunuzun numarası varsa sorabilirsiniz benimde 2 hafta önce aşağıdaydı kafası ama bu aralar döndüğünü hissediyorum hiç korkmadım doğuma yakın aşağıya dönücekler zaten dönmeyenlerde var tabi ama kaçıncı haftada dönmeleri iyi bilmiyorum

X