2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Ben de daha kapı süsü siparişi falan vermedim onu da vermek lazım galiba
Onu geç gönderiyorlar ver biran önce bazı sayfa 20 gün dyor bazısı 30 gün bana 20 gün dediler daha gelmedi mesela bu hafta gelir herhalde kıyafetlerimizide daha yıkamadım 32. Haftada galan düşünyrum

Aynen bende böyle yapıcam..
Kapi dışına iki. Balon standı ve kapı süsü..
İçeriye de yaptırdığım hediyelikleri ve çikolata kolonya koyacağım..
Besik süslemeyi sorcam.bide..
Oyle organizasyon vs düşünmüyorum..
O Keyifte olacağımı pek sanmıyorum çünkü 😂😂
O keyifte olmasamda yaptırmayı çok isterdim fotograf çekimi oda süslemesi falan ama kalıcağımız 1 veya 2 gece günah okadar paraya fotoğraflarıda kendimiz çekeriz artık yapıcak bsey yok ama fotograf çekimi ve beşik süsleme fiyatını öğrenmek istyrum diğer süslemeleri biz yapıcaz nasipse

Ben oda süslemeyi düşünmüyorum ya o sıra canımın derdinde olurum bir yandan da bebeğimin mümkünse gelmesin kimse 😂 şöyle bir kırkımız çıkana kadar rahat olmak istiyorum hadi bakalım gerçekler nasıl olacak 😂 Böyle anlarda gergin olabiliyorum insanların iyiliğine yani 😅
Bencede 40 çıkana kadar gelmemeleri en iyisi yada yarı kırk ama hiç olurmu enfeksiyon riski yüksek zamanda anne tam iyileşemeden gelmeleri gerek

Kızlar ben çok gerginim ya doğum konusunda her gece rüyama girmeye başladı aşırı geriliyorum bir de üstüne kimseden akıl istemiyorum aksine bana lütfen yorum yapmayın diyorum bugün yine canımı sıktılar epidural spinali övüp duruyorlar haftalarca ağrı çektim ama değdi bebeğimi gördüm dedi bir komşu sakın genel yapma diyor bana sordum mu ya dedim dayanamadım gerçekten dayanamıyorum artık :KK43: yorum istemiyorum bebeği gör romantizmi istemiyorum.. eşim annem hepsi sen neyi nasıl istersen öyle yap yorum yaptırma kimseye diyorlar onlar destek ama ben çok korkuyorum her şeyden ağlayasım var sürekli
insanlar susmuyor maalesef canım sen kendine en uygun olana doktorunla karar verirsin herkes aynı değil ki birine iyi olan sana olmayabilir. Gerekirse tersle konuşanları sussunlar

Panik atak tansiyon sorunu yapıyormuş belden uyuşturmada bir çok kişi belden yaptırım sedyeye yatınca panik geçirince genele çeviriyorlarmıs o yüzden sanmam doktor da risk almaz baştan çok korkuyorum bende panik var tutamam kendimi dersek yaparlar iki taneye gerek yok belden yaptırıp genele çevirmekte kolay değildir
Aynen öyle diycem tum risklere raziyim cok korkuyorum ben sezeryandan yani herseyi konusuyolar bide bi bebek cikiyo normali zaten doguramazdim ben herhalde genel anestezi istiyorum kesinlikle

kızlar bugün 28+0 cumartesi doktora gittim çok şükür herşey güzel çıktı 1300 kg olmuş ortalamanın bir tık üstünde doktor güzel dedi ama o büyüdükçe aşırı özlüyorum sürekli görmek istiyorum hareketini sürekli hissetmek istiyorum bu annelik nasıl birşey böyle :) 4 boyutluda göstermedi kendi çok merak ediyordum yüzünü arkaya yapıştırmış :)

😅😅😅Ama her hamilelik aynı olacak diye bir şey yok ki, ben kızımda bir elin parmaklarını geçmemiştir kustuğum, Oğlumda sabah 8 de başlayıp ne yersem çıkardım 20. Haftaya kadar sonrada ara 24. Haftaya kadar devam etti. Bu da erkek bunda da 16 ya kadar kustum. Ve bu gece beni uykudan uyandırıp boş mideye kusturuyor Du. Diğerlerinde böyle bişey yoktu. Bunda uykularım çok bölündü.geceleri kalkıp oturuyordum başlarda, şimdi biraz daha iyiyim ama yine de rahat değil uykularım ilk ikisinde de uyku problemim yoktu. 🥰🥰Hepsi kendi nev-i şahsına münhasır bunlar ❤️❤️❤️
Hep böyle diyenlere kandım da yaptım ikinciyi 🤣🤣🤣ilk oğlum da çok kustum kötü bir hamilelik, erken doğum üstüne kolik bir bebekle taçlandırılmıs lohusa depresyonu geçirdim bu da abisinin yolunda gidiyor şaşmiyor şaka bir yana unutulmuyor da kendini kandırıyorsun herhalde ya da başka faktörler ağır basıyor oğlumun kardeşi olsun kardeş sevgisini tatsin paylaşsın istedim bu arada hamilelik de özleniyor doğumdan sonra boş karnına bakıp hamilelik hüznü yaşıyorsun ben hemen ikinciyi yaparım demiştim spiral anestezi etkisindeyken🤣🤣🤣sonra araya pandemi, ekonomik kriz vs girdi bu sene cesaret edebildim 6 yıl aradan sonra

Ben onu da kendim yapacagim
Bi sürü malzeme diye bi Instagram sayfası var bi bakın o kadar güzel ve kolay ki azıcık da evde eğlenmiş oluruz dedik el emeği göz nuru 🤣
Biliyorum o sayfayı malzemelr uygun ama ben alışılmışın dışında bişey istedim vr aldında sarkan o tüyler pekte hoşuma gitmiyor hemen hemen herkes o tablolardan yapıyor ilk zamanlar heveslendim ama farklı modeller görünce vazgeçtim

kızlar bugün 28+0 cumartesi doktora gittim çok şükür herşey güzel çıktı 1300 kg olmuş ortalamanın bir tık üstünde doktor güzel dedi ama o büyüdükçe aşırı özlüyorum sürekli görmek istiyorum hareketini sürekli hissetmek istiyorum bu annelik nasıl birşey böyle :) 4 boyutluda göstermedi kendi çok merak ediyordum yüzünü arkaya yapıştırmış :)
Ayyy bizimkide göstermedi yüzünü 3 boyutluda doktor çok hareketli dedi özellikle uğraştı ama olmadı. Kendi doktorum da veriyor 3 boyutlu resim. Son sefer ondan istedim. Bu seferde kordonların oradaydı yüzü yine alamadık. Bende çok merak ediyorum 😁😁 bu sefer yine isteyeceğim 🙈🙈

Ayyy bizimkide göstermedi yüzünü 3 boyutluda doktor çok hareketli dedi özellikle uğraştı ama olmadı. Kendi doktorum da veriyor 3 boyutlu resim. Son sefer ondan istedim. Bu seferde kordonların oradaydı yüzü yine alamadık. Bende çok merak ediyorum 😁😁 bu sefer yine isteyeceğim 🙈🙈
ben sürekli diyorum ama asla doğru pozisyon yok :) 32. haftada gideceğim bakalım sanırım çalışma için raporsa yazacak :)

X