2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar evde şeker ölçüm cihazı kullananınız var mı ya ben yapıyorum ama cihaz mı yanlış ölçüyor anlamadım gitti 1 saat tokluk 166 çıktı 20 dakika sonra tekrar baktım 133 çıktı . 20 dakika içinde bu kadar düşer mi ?

Evet ya bende aynen sistit oldugumu dusundum. Dun tuvalete gittim sanki torbam dolmus gibi amma bisey gelmedi 3cu trimestra gectigimden beri boyle senin dedigin gibi ayakları galiba aşagida.

kızlar siz anne bebek çantanızı nereden aldınız ne marka aldınız ben kararsız kaldım birde böyle bişey buldum yatak ta oluyor kullanışlımıdır acaba

Ben daha çanta almadım ya çok kararsızım. Çokta pahali bişeyler alamam

ben kullanıyorum canım 3 yıldır gebelikten beride 1 saat sonrası ölçüyorum hareket ediyorsan düşme oluyor şeker yüksek çıkınca yürüyüş yapıyorum düşüyor

Benimde bebiş doğduktan sonra popişi pataklama hayalim var

Yani aslında makineler gayet iyi sadece temizliği parçaları biraz oyalıyor. Elma havuc kivi gibi meyvelerin de suyunu cikartabiliyosun makinede. Özellikle hastayken hepsinden birer tane sıkıp karışık olarak içilmesi güzel oluyor. He ama şart mı illa alınması gereken bi ürün değil
Portakal nar vs içinde o kollu sikacaklara da gerek olur mu bilmem normal limon sikacaginda sıkıyorum genelde

Bende dolaba yerleştirince gözüme baya az gözüktü ama almam sanırım daha fazla birşey çünkü 3-6 aylık dönem yaza denk geliyor.Hem yazlık ürünler yok hemde ihtiyacını daha iyi bilirim o zaman inşallah ona göre alırım diye düşündüm

Ben ölçüyorum canım çok hareket ettiysen çok su içtiysen düşürüyor bu yüzden gebelik şekeri olanlara bol aktivite öneriliyor

Bunlar ağır olur gibi geldi bana yakından görmedim ama . Ben kraft aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…