2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ben yumurtayı bayadır veriyorum ama ben üç yeni gıdayı peşpeşe üçgün geçmeden denediğim için doktorumuz dokunmuştur alerji gibi durmuyor dedi ilaçta yazmadı kendisi geçti nemlendiricyle sizde nemlendiric sürün takip edin 3-5 gün ama içiniz rahat etmezse götürün bide yayılırsa ben o peşpeşe denediğim gıdaları şimdi mecburen tek tek üç gün kuralına uyarak tekrardan denicem maalesef mercimek denedim yeşil mercimek denicem en sona balkabağını bırakıcam biraz balkabağı dan şüphelendim ama alerji olsa kendi kendine geçmezdi herhalde diye düşündüm bide daha çok yayılabilirdi
Anladım canım. Şimdi bu 3 5 güne geçerse buda alerji değilimdir. Bide mercimeği nasıl veriyorsun bide kaç aylık oldu bebeğiniz. Kırmızı da verebilirmiyiz acaba

Anladım canım. Şimdi bu 3 5 güne geçerse buda alerji değilimdir. Bide mercimeği nasıl veriyorsun bide kaç aylık oldu bebeğiniz. Kırmızı da verebilirmiyiz acaba
8,5 aylık oldu bebeğim.Kırmızı mercimek verdim çorbasını yaptım havuçlu patatesli soğanlı içine ilk suyunda attım öyle üçgün denedim 3-5 gün aradan sonrada yeşil denicem yemeğini

O 3-5 güne geçmeyebilir bizim dediğim gibi 1,5 hafta kadar kaldı öyle ay sonu kontrolüne gittğimde gösterdim üzerinden 10 gün falan geçti daha iki üç gün önce geçti

Canım hem çocuğu kendi istemiş hem de sorumluluk almak istemiyormuş ya eşin birşey demiyor musun. Çocuğu verip dışarı falan çıksan yeter artık ilgilen biraz yoruldum bende desen.
Ben söylenince yapıyor ama benim istediğim gibi bakmıyor bende vermiyorum o yüzden tv açıyor yada plastation oynuyor çocuğun önlmce oyuncakları veriyor ee hali5le çocuk da tv ye bakıyor yapma diyorum bende durmuyor diyor kucağına alıp gelirse evde çok mutlu olıyor ama yoruluyormuş arıl aynı şeylerden kavga etmekten sıkıldım bıraktım bende her şeye kendim koşuyorum

8,5 aylık oldu bebeğim.Kırmızı mercimek verdim çorbasını yaptım havuçlu patatesli soğanlı içine ilk suyunda attım öyle üçgün denedim 3-5 gün aradan sonrada yeşil denicem yemeğini
Anladım canım teşekkür ederim.
Benim bebegim 7 aylık mercimek için erkenmi

İlik suyu hazır mı aldın almadıysan nasıl yaptın canım
Hazır almadım kuzu iliğini 10-12 saat kadar kaynattım tencerede daha sonra suyunu süzdüm süzgeçte kalan ilikleride kaşıkla ezip suyunun içine attım öyle beklettim soğuyunca buzluk poşetlerine koydum 6 poşet çıktı hiç rondodon geçirmedim yemeklerine çorbasına birer tane atıyorum hep

X