2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
İyi günler bizim burada fırtına rüzgar yağmur çok kötü ruhum.daraldi iyice bel.agrim tuttu anlatamam her yer her yerde daraldım vamasirlar 3 gundur kurumuyor daha dogalgaz saati takılmadı gaz verilmedi ufo yanıyor sürekli ama olmuyor eskiden ne güzel merkezi yanıyordu daha 10 gune gelirler gaz verirler diyorlar

Umaybebek Umay Çantalı Taşınabilir Reflü Yatağı, Babynest, Anne Çantası - Dokuma Gri Fiyatı, Yorumları - Trendyol yatak olarak bunu aldım. Çantalı zaten taşımak için rahat. Ayrıca bebekte reflu varsa yatak reflu yatağı ama gerek olmazsa da reflu süngeri çıkıyor. Yanlardaki yuvarlakda çıkıyor hersey fermuarlı. Park yatağın içine de sığıyor. Ben biraz toparlanana kadar kanepede yaticam bebeği de buna yatırıp yanıma alicam. Kendime gelince yatak odama gecicem yatağında yaticak allahin izniyle. Doğum sonrası Mevlam nasip ederse ramazan bayramı var mesela. Bayram ziyaretlerine giderken de alicam bu yatağı yanıma. Ter temiz içim rahat uyutur yatırırım.

Benim sağ kolumda maalesef tenisçi dirseği hastalığı var meslek hastalığı o yüzden sıkma rende işlemi yapamama ağır kaldıramam hamır yoğuramam eşim sağolsun çoğunun makinesini aldı rende makinesi hamur yoğurma makinesi kollu sıkma narenciye bile şart şuan bana telefonla bile çok oynayınca parmaklarım dirseklerim ağrıyor uyuşuyor hastalıktan hatta çocuğumu nasıl taşıcam blmyrum

ben de kullanıyorum canım düşüyor düştüğü daha iyi zaten şekerin sürekli yüksek seyretmesi bebeği etkiliyormuş su yürüyüş hepsi düşürebiliyor

Bizim de burada fırtına yağmur deniz taşkını oldu denize yakın çoğu sokak caddeleri su bastı hep benimde ruhum sıkıldı balkonda çiçeklerim vardı gece düşmüş toprak oldu heryer eşim topladı ama yarın yağmaSa süpürülmesi gerekiyor başıma iş çıkıyor hep

Hava çok fena fırtına her şey uçuyor burda da ruhum daraldı ev kapkaranlık

Cok çok geçmiş olsun canım. Tedavisi yok galiba bunun. İlk zamanlar taşıyabilirsin çok ağır olmuyolar ama büyüdükçe seni zorlayabilir

Cok çok geçmiş olsun canım. Tedavisi yok galiba bunun. İlk zamanlar taşıyabilirsin çok ağır olmuyolar ama büyüdükçe seni zorlayabilir
Doktor kortizon ve fizik tedavi önerdi dirseklik verdi ama geçmiyor youtubede egzersiz gördüm onları yapıyorum geçirmesede rahatlatıyor gece uyutmuyor bile bu ağrı kortizonunda faydası olmuyormuş kiminde çok araştırdım böyle gidicek artık evet ilk zamanlar hafif sonra ağırlaşır diyor herkez 3 kiloluk bi ağırlığı bile sağ kolumla taşıyamıyorum

Sağlak biriysen zorlanirsin ama alışırsın zamanla. İlk aylar çoğunlukla iki el tutup kaldırıyorsun baş kalça desteği için ama sonradan sol kolunla kaldırırsın. Bebeği de kendi kendine uyumasina alıştır doğar doğmaz. Hic sallama uyutma zamanı yatağına yatirirsin koluna yük binmez. Fizik iyi gelebilir belki gitmis miydin.? Ben yıllar önce omzumu inciltmistim aylarca doktor doktor gezdim 3 hafta fiziğe gittim elhamdülillah geçmişti. Hastalığı çok bilmiyorum ama bi kaç yıl idare etse iyi olur. Kortizon da ağır bi ilac ya. Geçti geçmedi riskini almak için ağır yani. Ay Mevlam dogumunla birlikte sifani da versin inşallah bebeğin iyileştirir seni

Ay kız çok güldümben ne paylaştım acaba dedim birden nasıl da benzettin hiç aklıma gelmezdi
Kızım benzetirim ben tam 1 haftadır diyet yapıyorum. Beynim şeker şeker diye inliyor ne yapay ne doğal şeker girmiyo bedenime o yüzden ne görsem tatlı bi seye benzetebilirim bu ara inşallah yarın şekerim çıkmaz da ufak çaplı bi kutlama yaparız minnak kızımla

Kendi kendisine uyutmaya alıştırmak istiyorum nasıl başarırım bilmiyorum hele kucakta uyutmaya hiç alıştıramam ayak neyse tamam ama ayağada alıştırmak istemiyorum fizik tedaviye gitmedim aslında geçen sene gitseydim keşke dirsekliği kullan 3 ay snra bakalım diyince kaldı öyle bu saatten snra hiç gidemem ama doğumdan sonra tekrar gidip başka bi hastanede baktırıcam yine koluma amin inşallah canım bütün hastalıklarımızı alıp götürür inşallah doğumumuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…