2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Aaa malatyalı mısınız, bende malatyalıyım... Ağustosta Malatya ya taşındık, şubatta deprem oldu evimiz ağır hasar alınca konyaya taşındık. Siz nerede yaşıyorsunuz?
Çok geçmiş olsun. Ben Doğanşehirliyim, annem babam yazları köyde oluyor çok önceden çıkmıştık, ben de Ankara'da yaşıyorum.

Kizlar benim ucuncu gebeligim nacaklarimda felaket veris var benim gibi olan varmi ne yapiyorsunuz varislerler nasil basa cikilir canim çok yaniyor yürurtmuyor

Kızlar hava nemlendiriciyi bilinçsiz kullanmamak gerekiyormuş diye okudum her evin neme ihtiyacı olmuyormuş hatta ihtiyaç olmayan evde ekstra nem oluşturmak hastalıklara sebep olabiliyormuş evin neme ihtiyacı var mı diye bakıp ona göre hareket etmek gerek sanırım

Evet ben ilk olarak nem de ölçen bir termometre aldım, nemin %40 - 60 arası olması gerekiyormuş, b koydum yatak odamıza nem %35 - 40 civarlarında, belki de hiç gerek olmaz diye düşündüm doğumdan sonraya bırakabilirim nemlendiriciyi.

Aynen yaa. Ben hiç sevmem hıçkırmayı çok rahatsız edici onun için de rahatsız edici mi acaba. Ama ciğerleri gelişiyor hıçkırsınlar yavrumlar :))
Hıçkırık tuttuğunda bi tatlı kaşığı limon suyu iç hıçkırık kesiliyor kendim öyle yapıyorum biraz fazla da içebilirsin ha bi de biri seni korkutursa da geçiyor :))

Ben hava nemlendiricisini biraz fuzuli masraf görüyorum gibi herkes hava nemlendiricili evde büyümüyor diye düşünüyorum ama baktım şartları zorluyor anca öyle alırım oda mecbur kalırsak
Eşimde ben alırken ne gerek var dedi şimdi petekler yandı boğazı kurumuş kalkınca sürekli çalıştırıyor kendine

D Dr X ben omron taşınabilir nebülizör aldım. Sadece bebeği değil eşim ve kendimi de düşünerek aldım. Hastalıkta ikimiz de kullanıyoruz. Zaten bebekler için ve yetişkinler için ayrı başlıkları var.

Yaaa suyunu sıkacak sıkacağım yok zatenama hep alıcam havuç suyu içerim dyordum önceden yemem normalde yemeğe doğrayınca fazla kalanını yiyim dedim
Ye ye bi sey olmaz korkma. Afiyet sifa olsun. suyunu gebelik öncesi denemiştim ben. Ne bileyim buruk bi tadi olmuştu beğenmedim cokda gerekli değil. ama diğer meyvelerle karışık sıkıldığında lezzetli oluyo

Hacettepe Üniversitesi hastanesine gidiyorum. Siz de mi Ankara'dasınız?
Bende Ankaradayım bilkent sehir hastanesine gidiyorum
Bende varis var aşırı hareketsiz olduğum için ve ödemde var doktorum varis çorabı verdi tavsiye ederim
Zaten o corap olmazsa mahfolmustuk Allahtan kisin da bacaklarimizi sicak tutuyo yazin hic cekilmez zaten saat aksam 7 gibi cikartiyorum asiri rahatsiz ediyor bide kayiyor benim corabim ama agriyi hafifletiyor

Kızlar benim dolap kuruldu yerleştirdim ve kıyafetlerim önceden çok gibiydi ama azmış hangi aydan kaç tane ne aldınız yazar mısınız? 6 aydan büyük bir şey almayı düşünmüyorum daha belli değil o kısımlar diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…