2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar benimde son 2-3 gündür vajinamda idrar torbamda baski varmış gibi hissiyat var. Bide bebegin haraketlerini yine kasiklarimda hissetmeye basladim acaba neden boyle sanki aşağıya düşmüş gibi

Kızlar benimde son 2-3 gündür vajinamda idrar torbamda baski varmış gibi hissiyat var. Bide bebegin haraketlerini yine kasiklarimda hissetmeye basladim acaba neden boyle sanki aşağıya düşmüş gibi
Benimde öyle canım bebek vurdukça ağrıyor resmen hatta yine mi sistit oldum diye düşündüm bence büyüyorlar mesela ben karnımı yokluyorum tam göbek deliğimin orası da çok sert bebek büyük ihtimal ayaklar aşağıda duruyor biraz hareket etse idrar kesemize vuruyorlar

Ye ye bi sey olmaz korkma. Afiyet sifa olsun. suyunu gebelik öncesi denemiştim ben. Ne bileyim buruk bi tadi olmuştu beğenmedim cokda gerekli değil. ama diğer meyvelerle karışık sıkıldığında lezzetli oluyo
Ozaman gerek yok okadar para bayılıp almaya göz sağlığı için arada havuç suyu sıkarım diyordum ama bakıyorum katı meyve suyu sıkacaklarına çok istediğim gibi pek dayanıklı değiller gibi sanki o yüzden çok alternatif göremedim portokal nar greyfurt sıkan kollu sıkacaklar var ya büyük onlar daha iş görüyor aslında

Eşimde ben alırken ne gerek var dedi şimdi petekler yandı boğazı kurumuş kalkınca sürekli çalıştırıyor kendine
Ya evet aslında gerekli bir ürün benimde doğalgazda çok burnum kurur bende rahatsız oluyorum ama çok pahalılar eşimde gereksiz görür onu peteklere suluk asılıyor ya 101 den almıştım onları asıyorum ben kışın içine su koyup

Ben hava nemlendiricisini biraz fuzuli masraf görüyorum gibi herkes hava nemlendiricili evde büyümüyor diye düşünüyorum ama baktım şartları zorluyor anca öyle alırım oda mecbur kalırsak
Tabiki eski şartlara göre bi çok şey fuzuli bence ama sonuçta o zamanlarda da bu kadar şartlar hava kötü ve sağlıksız değildi bence

Ben arada camı açık havalandırıyorum yarım saat kadar içerde hava dolaşımı olsun diye neme ihtiyaç varmı nasıl anlaşılcak?Termometrelerlemi

Eşimde ben alırken ne gerek var dedi şimdi petekler yandı boğazı kurumuş kalkınca sürekli çalıştırıyor kendine
Kesinlikle ben kendimden bile fark ediyorum burnum kıs aylarında hep kurur o daha da minicik ben bu kadar rahatsız oluyorsam onu düşünemedim

Tabiki eski şartlara göre bi çok şey fuzuli bence ama sonuçta o zamanlarda da bu kadar şartlar hava kötü ve sağlıksız değildi bence
Sanki daha sağlıksız gibiydi doğalgaz yoktu soba yakıyordu herkes şimdi bile doğalgazlı olan evde soba yakan görüyorum dışarda çok kötü kokuyor o bacadan çıkan sobanın kokusu benim boğazımı çok tahriş ediyor mesela kışın işe giderken akşam eve gelirken ağzımı burnumu kapatırdım kokuyu almayım diye hemen boğazlarım tahriş olup ağrıyordu sterilizatör de gereksiz gibi geliyor ama çok zengin olsak herşeyi abartır alırım

Bence şu anki hava ile o zamanki hava tartışmasız şu an daha kirli ve sağlıksız en basiti küresel ısınma gökyüzündeki element dengeleri bile değişti tabi herkesin kendi görüşü

Ben arada camı açık havalandırıyorum yarım saat kadar içerde hava dolaşımı olsun diye neme ihtiyaç varmı nasıl anlaşılcak?Termometrelerlemi
Isı nem ölçerler ile canım, xiaomi iyi oluyor çok pahalı da değil.Biz deniz kenarındayız mesela nem oranı yüksek çıkıyor gerek olmuyor nemlendiriciye doğalgaza rağmen

Ayrıca bence olay bazen de iş kolaylığı ben yoğun çalıştığım için bazı şeyleri de kolaylık olsun diye almayı tercih ediyorum mesela sterilazator

Ben de 28.haftadayım son 3 haftadır çok sırt ağrım var. 1 saat ayakta kalsam yasa rahatsız bir yerde otursam ağrıdan ölüyorum
Doktorunuz bisey dedimi peki benim sag ust karnimda agriyor sırtımla beraber kan ultrasonda bisey ckmiyor ama neden oldugunu da soyleyemiyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…