2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Haklısın valla diyette insan daha çok canı tatlı çekiyor inadınainşallah güzel çıkar canım testin

Bende uyutma tekniğini bilmiyorum ama emzirme gaz çıkartma uyku siralamasinda uyku sırası geldiğinde yatağına yatırıp pispislamayi düşünüyorum. Kucağa alismasindan korkmuyorum ama sallama olayı uzun yillarca sürüyor o insanı çok yıpratıyor o yüzden direk yatağına yatırıp benim sesim kokumla uyusun diye ugrasicam. Ayakta sallama olayı kolay ama salladın yerine yatırman gereken durumda gene kucagina alıp kaldirman gerekir. Yada baktın bi şekilde sallama olayı olmadan uyumuyo sallanan elektrikli anakucaklari var ona yatirsin orda da uyur. Ay ne zor işler ya inşallah kolay gaz çıkaran kolay uyuyan bebeklerimiz olur

Siling çok işinize yarayabilir bu durumda

Oda işe yarıyor evet ben a101 den 400 civarına almıştım denk gelince

İnşallah kolik olmazlar en çok ona dua edelim gerisi olur inşallah

Kızlar merhaba 24+3 günlük oldum da geçen hafta doktor suyun fazla olduğunu bebeğin iri olduğunu söyledi şeker çıkmadı böyle şikayeti olan var mıydı

Bir de benim bebişin en sevdiği şeyi keşfettim. Muzlu süt dün akşam muzlu süt yaptım kendime çok azıcık da bal kattım . Çok hareketlendi :) hiç durmadı ..

Ayyy Geröekten mi biz de aynı cümleyi kurduk proftan iyi mi bilecek diye ben diğer ay sorayım yaa hala erkek dimi diye kapı süsü yaptırmayıp bekleyeyim en iyisi

Ya ben 50 cm 7 tane almışım keşke onun yerine 56 cm alsaymışım. 50fen 62ye geçmişim ara dönem için bir şeyim yok o kısma almam lazım sanırım

Bende aşırı tatlı yiyorum cikolata ye tayliyi.dogur hakkıyi felaket tatlıya düştüm bu ara balkon terlikleri uçmuş sandalyeler kırılmış uçmuş camların onu toz doluyor ic3rden dogalgaz borusunun geçtiği delikten içeriye toz giriuo heryer batıyor mühendis gelene kadar onay verene kadar etrafına silikon çekemeyiz dedi firma rezillik diz boyu çıldıracam bugün eşim üstüme üstüme geliyor sanki kimseyi görecek.gozum halim yok

Canım sen konyada sın dimi, neresindesin ve hangi hastane kime gidiyorsun?

Ben de kesinlikle sallamak istemiyorum. Desteksiz uykuya alıştırmak istiyorum ama nasıl yaparim bilmiyorum

Kızlar geçen aldığım pijama takımları indirime girmiş 150₺ hemen tekrar aldım şu an bile üstümde o kadar rahat ki ben XL aldım hayatımda giydiğim en rahat pijama önü düğmeli çok rahat beli bol göbeğin altında kalıyor hiç sıkmıyor çok rahat hareket ediyorum iki takım almıştım bir takım daha aldım bugün yıkar yıkar giyerim öyle güzel

Eklentiler

• IMG_8036.png
    391,2 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba herkese 27 haftalık hamileyim. Meme çevresindeki aerola denilen kahverengi bölgede şişlik yaşayan var mı benim gibi

Merhaba herkese 27 haftalık hamileyim. Meme çevresindeki aerola denilen kahverengi bölgede şişlik yaşayan var mı benim gibi
İki tarafta da mı var? Bende küçücüktü uçları şimdi kocaman oldu kahverengi kısımlar büyüdü baya ve şiş uçları

Ayy bende tam bunu soracaktim
Kızlar göğüslerim feci büyüdü ve uçları her zaman her kıyafette belli oluyor süngerli sütyen almadım emzirme sütyeni aldım onlarda da belli ediyor eski sütyenlerimde olmuyor
Sizce şu gümüş kapakları şimdi alıp takmak uygun olur mu inanılmaz uçları belli ediyor çok rahatsız edici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…