2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Yine nebülizatör indirimden alınabilir her çocuğa her an lazım olabilir. Özellikle öksürükler gece geliyor belki ulaşma imkanı olmayabilir evde durmasında fayda var. Gerçi biz nebülizatör olmadan büyümüşüz

Eki Görüntüle 3341385 kızlar geçen gün dahiliyede ölçtürdüm aç karnına şeker yüklemesi yaptırmadım henüz bu değer mi bahsettiğiniz şeker değerleri
50,75, veya 100 gr şekerli su ile ölçüm yapılıyor . 100 gr lıkta birer saat aralıklarla kan değerlerine bakılıyor. Hepsi yüjsek gelmeyebilir benim açlık 82 içecek sonraki
1. saat 179 2. saat 160 3. saat 135 çıktı. Açlık yeterli değil yani

Kızlar sağ böbreğimde 20mm büyüme vardı bu akşam çok ağrıyor ya ama bebek o tarafa doğru baskı tekme bisey yapıyor sağ tarafta oynuyor resmen toplanmış oraya inanılmaz ağrıyor böbreğim sürekli su içiyorum tuvalete gidiyorum zaman geçmiyor nasıl dayanıcam bu ağrılara mahvetti

Benimde 17.5 mm olmuş böbreğim taş da olduğu gibi duruyor doktorum 30.haftada yine kontrol yapacak ama bu saatten sonra isterse 30 mm olsun müdahale edemem doğum yaklaştığı için dedi şimdilik ağrım sızım öyle çok yok ama senin bebiş de baskı yapıyor olabilir o bölgeye

Bana çok büyürse stent takılır dedi normalde çok ağrımıyordu bu akşam bir sızı girdi fena bir ağrı suan hala bebiş orda oynuyor resmen toplandı sağ tarafım şiş ondan ağrıyor galiba ama canım yanıyor bebekle konuşuyorum bebeğim dön diğer tarafa diye annecim diyorum inşallah dinler elimden çekeceği var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…