2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Bende 8. Haftada ve 13. Haftada kanama yaşadım o günden beri her tuvalete gittiğimde korku ile gidiyorum acaba kan mı var diye. Geceleri mesela akıntım oluyor acaba suyum mı geldi diye düşünüyorum hep

Benim de enfeksiyon kaynaklı erken dogumum var ve enfeksiyon yine geçmiyor başımın belası oldu stres yüklüyum ben de ama şöyle doğumdan sonra yaşanan olumsuzluklar unutuluyor hiç akılda kalmiyor
İnsallah geçen pilates hocam kendisi de gebe hatta Instagram dan takip edebilirsiniz simge duman
O da idrar yolu enfeksiyonu ocean markanın cranberry diye bi şeyini önerdi çay mı hap mı bilmiyorum idrar yolu enfeksiyonuna iyi geliyor ben kullanıyorum siz de hekiminize danışarak kullanabilirsiniz dedi

Başladım ama şöyle yüzde 80 bitter çikolatada da mı yemiyoruz bulgur pilavı da yasak mı aklımda deli sorular var
Yok canım yiyoruz istersen listemi atabilirim sana
Makineyi aldıktan sonra ne yükseltiyo ne yükseltmiyo çok iyi anlarsın deneme yanılma yoluyla
Ben dün mantı yedim 80 çıktı hiç yükseltmedi ama geçen gün küçük bi lavaş yedim 177 çıktı pirinçte yükseltti
Hatta bende muhallebi yükseltmedi bunları seker makinesiyle deneme yanılma yaparak daha iyi anlarsın

Sorayım bir doktoruma ben de

Atarsan listeyi çok memnun olurum canim

Ben 2 sinde de sancı çekerkende ıkınırkende bağırmadım, çok şükür , sadece inliyordum. Doğumhanede de ebe ıkınırken ıııııı diye ses çıkarınca ses çıkarma dedi, enerjini ona değil itmeye odakla demişti. Zaten Doğumhane olayı bir terslik olmazsa 3 4 ıkınma canlar, sonrası sanki hiç bir şey olmamış gibi pamuk gibi oluyorsunuz, Allah ın izniyle...

kızlar göbek deliğimin sağ 3 parmak yanında sabahtan beri ağrı batma hissi karnımda gaz hissi gibi rahatsızlık var sertleşme hissetmiyorum ama ağrı var neden olabilir ki özellikle sağ tarafım ağrıyor 3-4 saattir

Allahım yaaa bu erkekler, bizde eşimle 1 şubatız o da bana biraz daha bekle 1 şubat olsun diyip duruyor ama benim mazim belli kızım 38. Hafta, oğlum 39 hafta doğdu.
Bizde de eşim kova burcu ben oğlak, bi tarafım diyor ki keşke bi 10 gün erken gelse oğlak olur.

Başladım ama şöyle yüzde 80 bitter çikolatada da mı yemiyoruz bulgur pilavı da yasak mı aklımda deli sorular var
Ayy bi ara tüp bebek tedavi sürecinde doktor bana demişti birkaç hafta gluteni ve laktoz keselim bakalım yumurta kalitesi üzerine bir etkisi olacak mı.. Ben demiştim bir Malatya lı bulgur ve yoğurt yemeden bir gün yaşayabilir mi ben aç kaldım o zaman. Tepkinizi benim o anki tepkime benzettim.

Aa ben de yeni başladım Simge Duman'ın derslerine bu hafta.

Adanaliyim canım ben de her ortam yeme içme üzerine kurulu he yerde kebapci, tatlici var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…