2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Aynen bende sinir oluyorum ona sanki ben cam pencere perde işine giriyorum ardı önü süpürge toz alma işi. her yer toz kırıntı çocuk sürünüyor yalıyor her yeri bu boş boş konuşanlar çocuğu yattığı yerden kalkmayanlar zaten

Çok şanslılar ne diyeyim ki

Kangurun varsa bağla kendine öyle yapmaya çalış kuzum çok zor öyle oldumu ben bırakıyorum işi gücü kucağıma alıp sakinleştirip geri koyuyorum yerine
Kanguru varda durmuyor ondan aldım hiç kullanamadım zaten hiç iş yapamıyorum ki onun için bu koşulturmam mesela en basiti mama sandalyesi her yerl yemek onu o an silmessem kuruyacak ee yine orada yemek yiyecek gidip o kuruyan şeyleri söküp yemeğe çalışıyor bunu yapana kadar öçıyak çıyak bağırıyor bazen çizgi film açıyorum susuyor ama açmak istemiyorum onu da böyke de çok zor

Aynen öyle oğlumla ilgili şeyleri yapıyorum öncelikli olarak ev süpürmek sorundayım hep yerde artık önceden durmayınca üstten süpürür geçiyordum şimdi her yeri silmek zorundayım çamaşırlar yıkanmak zorunda tabak çanak ek gıdası her şey daha zor şuan yada bana öyle gelşyor

Cidden o yatak olayı da çok köyü ya gece bazen gözüm kapalı yatağa koydum sanıyorum daha mesefa oluyor çocuk düşecek diye aklm çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…