2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ben bu gün 2 defa kan verdim şekerim çıkmadı ondan merak etdim şekeri olmayanlara doktor ne söylemiş genelde şeker diyorlar
Bilmiyorum ki aramızda böyle olan yok sanırım. Ptsi günü benimde bi sey çıkmazsa sorarım doktora. Havuc suyu arttiriyo ben bi ara abur cubur yememek için havuc yiyodum. Ona baglamistim ama başka sebep Bilmiyorum henuz

Ben bu gün 2 defa kan verdim şekerim çıkmadı ondan merak etdim şekeri olmayanlara doktor ne söylemiş genelde şeker diyorlar
Benim de şekerden şüphelendi. İlk 50 gr ile baktı yüksek çıktı. Sonra 100 ml ile bakıldı o zaman sınırlarda çıktı. Aslında başka hastane ölçüm değerine göre şekerim var ama benim doktora göre yok yine de sınırlarda. Pzt günü tekrar gidince detaylı konuşacağım ama şeker yeme dedi doktorum.

Bilmiyorum ki aramızda böyle olan yok sanırım. Ptsi günü benimde bi sey çıkmazsa sorarım doktora. Havuc suyu arttiriyo ben bi ara abur cubur yememek için havuc yiyodum. Ona baglamistim ama başka sebep Bilmiyorum henuz
Ben su çok çok az içtiğim için korktum 5 gün havuç suyu içtim detaylıya girmeden önce 3 hafta önce bana detaylıda bir tık suyun fazla dediler ve doktor dedi havuctan ola bilir..tabi ben içmedim sonra ama bu gün gitdim yine fazla çıktı suyum..1 haftalık diyet yap dedi doktor belki azala bilir

Çok sebebi var galiba su fazlalılığının. Şeker, iri bebek, bebeğin sindirim sorunları, kromozom bozukluğu gibi. Hiçbiri değildir umarım

Benim şekerim olmadan bana dedi diyet yap 1 hafta sanırım öyle denemek istiyor

Çok sebebi var galiba su fazlalılığının. Şeker, iri bebek, bebeğin sindirim sorunları, kromozom bozukluğu gibi. Hiçbiri değildir umarım
Fetal DNA testim temiz çıktı detaylı temiz çıktı..bebek haftasıyla uyumlu öndende gitmiyor..bana diyor ola bilir bazı sorunları biz göremeyiz işte beni düşündüren bu

Fetal DNA testim temiz çıktı detaylı temiz çıktı..bebek haftasıyla uyumlu öndende gitmiyor..bana diyor ola bilir bazı sorunları biz göremeyiz işte beni düşündüren bu
Evet benim de öyle fetal dna temiz, detaylıda da sorun yoktu. Bebek bir hafta önden gidiyor. Pazartesi günü konuşacağım başka sorunlarım olduğu için onu konuşamadım geçen.

Ben 1 havuctan fazlasını yemeye korkardım. Sen suyunu icmissin. Cok riskli. Bebeğin suyu ile senin şu içmenin hiç alakası yok. Suyu başka sebeple içiyoruz. Diyet yap bakalım umarım normale döner. Ama bi daha havuc suyu içme

Aaa malatyalı mısınız, bende malatyalıyım... Ağustosta Malatya ya taşındık, şubatta deprem oldu evimiz ağır hasar alınca konyaya taşındık. Siz nerede yaşıyorsunuz?

Son düzenleme:
Havucun yemesine hala bana diyor doktor yiye bilirsin gerçi ben yemiyorum.Burda yorumlar okudum su az içtim diye suyum az çıktı ondan korktuğumdan içtim ama toplam 5 gün içtim aradan 3 hafta geçmiş.Umut ediyorum normale döner

Havuc yiyebilirsin ama abartmadan. Yemeklerin içinde felan tuketebilirsin yani. Suyu niye az içiyorsun. Su azlığı enfeksiyon riskini arttırir kramplarin olur kasilmalarin olur. 3 lt nin altına inmemeli

Havuc yiyebilirsin ama abartmadan. Yemeklerin içinde felan tuketebilirsin yani. Suyu niye az içiyorsun. Su azlığı enfeksiyon riskini arttırir kramplarin olur kasilmalarin olur. 3 lt nin altına inmemeli
Su içmek için çok denedim malesef kesinlikle fazla içemiyorum suyu tadlandırdım bile ama 3lt kadar kesinlikle içemedim..idrar enfeksiyonu için biliyorum hep takipteyim şükür cevablar iyi..

Bu arada su mutlaka iç 2 lt altına düşmesin su tüketimin. Enfeksiyon olasılığı çok riskli

Ben şekerden de şüpheleniyorum çünkü başka hastanenin referans aralığına göre şekerim var. Dikkat etmeye başladım. Umarım düzelmiştir. Sen de ne olur ne olmaz dikkat et.
Yani şekerin çıksa bile sebebini bileceksin..bende çıksaydı bu kadar üzülmezdim..bende sebeb bilinmiyor şimdi umut ediyorum diyetle normale döner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…