2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
2.saatin yüksek gelmiş canım diyet önerebilirler sen şimdiden yediklerine dikkat et istersen

Yüksek gibi geldi bana

Ya hiç anlaşılmamış olanlar var. 27 yeni oldum gelirse gelsin ohh deyip kafamın rahat olacağı zamana gelmek istiyorum artık. Ama o zamn bile bir şey bulurum ben ya takcak. Psikolojik olarak çok yordu beni bu hamilelik. Suriler çatır çatır doğuruyor. Yediklerine falan da dikkat ettiklerini sanmıyorum. Cahillik mutluluktur ya

Aynen bende öyleyim o zaman bile kafaya takacak birşey bulurum kesin. Çalıştığım dönem 2 arkadaşım hamileydi ve ikiside çok rahattı hiç şikayet ettiklerini ya da bir sorun yaşadıklarını görmedim bende mi bir sıkıntı var çok mu takıyorum tam anlamıyorum. Evet bencede cahillik mutluluk herşeyi bilmek iyi değil.

Kızlar bebişin kıyafetleri yıkayıp ütülesek kaldırsak çantaya koysak erken mi olur tekrar mı yıkamak gerekir zaman yaklaşınca
Ben bi bölümünü yaptım. Eksik olanları da yıkayıp çantayı hazir edicem. Hem kendi hem bebeğin ihtiyaçlarını bavula koyucam. Anksiyetesi olan biri olarak son dakikaya bi sey birakamam

Öyle olmuyor 33 te ağlaya ağlaya doğuma girdim oğluma birsey olacak diye aklım çıktı doğumdan çıktım görmeden koklamadan bulunduğum hastaneden küvez olmadığından başka hastaneye nakil oldu ben oğlumu 2 gün sonra görebildim sezaryen yerimi tuta tuta hastaneye gittim geldim doğum kilosu çok iyiydi ama ciğerler gelişmemişti demem o ki kolay değil o yüzden yaptığımız dualara da dikkat edelim vaktinde sağlıkla kucağımıza alalım süreç zor, uzun ama su gibi akıp geçsin insallah

Ben bi bölümünü yaptım. Eksik olanları da yıkayıp çantayı hazir edicem. Hem kendi hem bebeğin ihtiyaçlarını bavula koyucam. Anksiyetesi olan biri olarak son dakikaya bi sey birakamam
Aynen bende öyle küçük valizi hazırlayıp koyayım diyorum içim rahat eder yoksa panik oluyorum
Bebek deterjanı alıcam yumuşatıcı da gerekiyor mu yıkamak için

Allahım yaaa bu erkekler, bizde eşimle 1 şubatız o da bana biraz daha bekle 1 şubat olsun diyip duruyor ama benim mazim belli kızım 38. Hafta, oğlum 39 hafta doğdu.

Maalesef gebelik şekeri çıkmış canım sen şimdiden diyete başla bence

Neden 10 cm açıklığa sezeryana aldılar ki, en zorlu kısmı geçmiş... Doğumhanede bir aksilik olmazsa bebeği 5 10 dakikada alıyorlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…