2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Bebek kanala girdiği zaman bağırsaklara baskı yapıyor o an o yüzden büyük tuvalet hissiyatı oluşuyor. Benimde büyük tuvaletim gelince aklıma geliyor bu durum ufaktan bir korku yaşıyorum her seferinde.
Aynı bende öyleyim ya içimde hep korku bide ben öncesinde baskı hissettiğim için baskı hissederim diyede zorlayamıyorum. tuvalete gitmek bile zulüm oldu

Aynı bende öyleyim ya içimde hep korku bide ben öncesinde baskı hissettiğim için baskı hissederim diyede zorlayamıyorum. tuvalete gitmek bile zulüm oldu
Bir an önce doğum zamanımız gelse de doğursak valla iyice takıntılı olduk ya

Kızlar tokluk şekerim sağlık ocağında 1 saatlik tokluk 134 çıkmıştı evde kendim ölçtüm 2 saat tokluk 158 çıktı bu ne demek biri yorumlayabilir mi . Bu hafta doktora gidicem son çare şeker yüklemesi yaptırcam sanırım yüksek ya

Sabah sadece 1 tane simit yedim başka tatlı veya karbonhidrat yemedim

Bende hazırlayacağım çantayı birkaç hafta içinde acil bir durum olduğunda yanımızdaki kişi eve gidip hazır alıp getirir. Diğer türlü kim neyi nerden bilecek bulacak getirecek

Sabah sadece 1 tane simit yedim başka tatlı veya karbonhidrat yemedim
Canım sanki yüksek gibi duruyor yanlış yönlendirme yapmak istemem ama hekimin daha doğru bilgi verir tabi.

Burdan birisi paylasmisti
Ben philips Avent aldım ama mimijumi anne bebesine en yakın olanmış ondan da alsam mı diye bu bakayım dedim
Bi de nuk antikolikler güzelmiş ondan da bakayım dedim ama bulamıyorum bitmiş mi acaba Kasım indirimlerinde

Çamaşırda ıslaklık hissedip su geldiğini sanmak da var korkuyla kontrol etmek
Ben bi kimyasal geçirdiğimden beri korkum hiç bitmedi
Bi an çamaşırımda kan olacak korkusu
Su geldi korkusu
Açılmam oldu korkusu hiç bitmedi maalesef
Hamilelik güzel bi şey ama benim için sanırım stres kısmı daha ağır bastı

Canım 7 önemsiz bir değer öksürsen bile 7 çıkıyor benim ilk crp ölçümüm öyleydi hiçbir şey yapılmadı. Ama 2. Crp de ağır ateşle hastaneye giriş yapmıştım kasılmalar başlamıştı crp olmuş 80 4 gün hastanede kaldım crp 25 e düşünce hastaneden çıkış verdiler yani 7 ciddi bir değer değil endişe etme

Evet bende hep büyük tuvaletim var diye evde durmadan tuvalete gidip ıkınıyordum megersem doğum başlamış
Hatta şimdi psikolojik olarak tuvaletim geldiğinde çok korkuyorum yine aynısını yasıycam diye
Senin gayet normal doğum tecrüben var o zaman bence dikislerden sonra çok kolay bir doğumun olcak

Benim de enfeksiyon kaynaklı erken dogumum var ve enfeksiyon yine geçmiyor başımın belası oldu stres yüklüyum ben de ama şöyle doğumdan sonra yaşanan olumsuzluklar unutuluyor hiç akılda kalmiyor

Ben de bugün 75lik şeker yüklemesi yaptırdım arkadaşlar açlık 94, 1. Saat 166, 2.saat de 209 doktorumla görüşemedik çarşambaya kadar da görüşemeyecegiz çarşamba telefon randevusu verdi sanırım gebelik şekeri çıktı ne diyorsunuz yorumlayabilecek olan var mı?

Aynen bana da yeni takıntı yüklenmiş oldu böylelikle
Birde insan önceki gebeliğinde sorun yaşadıysa herşeyi kafaya takıyor en ufak birşeyde tedirgin oluyor. Sabah karnımda hafif bir ağrı vardı allahtan bebek hareket ediyordu da sakin kalabildim. Haftasonu da hiç gelsin istemiyorum doktorlar hastanede olmuyor ya o da beni tedirgin ediyor halbuki bir sorun olsa gelecek tabi ama hafta içi kafam daha rahat oluyor biliyorum çünkü doktor hastanede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…