2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar tokluk şekerim sağlık ocağında 1 saatlik tokluk 134 çıkmıştı evde kendim ölçtüm 2 saat tokluk 158 çıktı 😔 bu ne demek biri yorumlayabilir mi . Bu hafta doktora gidicem son çare şeker yüklemesi yaptırcam sanırım yüksek ya
Kızlar yoklu şekeri dediğiniz e nabızda ne olarak çıkıyor

Öyle olmuyor 33 te ağlaya ağlaya doğuma girdim oğluma birsey olacak diye aklım çıktı doğumdan çıktım görmeden koklamadan bulunduğum hastaneden küvez olmadığından başka hastaneye nakil oldu ben oğlumu 2 gün sonra görebildim sezaryen yerimi tuta tuta hastaneye gittim geldim doğum kilosu çok iyiydi ama ciğerler gelişmemişti demem o ki kolay değil o yüzden yaptığımız dualara da dikkat edelim vaktinde sağlıkla kucağımıza alalım süreç zor, uzun ama su gibi akıp geçsin insallah
Hiç kolay değil gerçekten. Sağlıkla zamanında gelsinler.

Kızlar bebişin kıyafetleri yıkayıp ütülesek kaldırsak çantaya koysak erken mi olur tekrar mı yıkamak gerekir zaman yaklaşınca
Ay ben çoktan yaptım bile. Hastane çıkışı, yedekler, alt açma bezleri-bezler vs hepsi hazır ütülü katlı seyahat hurcunda hazır. Benim geceliklerim pijamalarım çamaşırlarım da ütülenmeyi bekliyor haftalardır 😅
Ben biraz garanticiyim nolur nolmaz acil doğum olursa diye hazır olsun istedim. Erken hazırlamaktan zarar gelmez aylarca dolapta kalan kıyafetler olcak zaten

Ay ben çoktan yaptım bile. Hastane çıkışı, yedekler, alt açma bezleri-bezler vs hepsi hazır ütülü katlı seyahat hurcunda hazır. Benim geceliklerim pijamalarım çamaşırlarım da ütülenmeyi bekliyor haftalardır 😅
Ben biraz garanticiyim nolur nolmaz acil doğum olursa diye hazır olsun istedim. Erken hazırlamaktan zarar gelmez aylarca dolapta kalan kıyafetler olcak zaten
Bende tamamlayacağım inşallah en kısa zamanda 🤣

Merhaba kızlar.Mart annelerindeyim ben aranızda şekeri olmadan suyu fazla olanı varmı?varsa doktorunuz ne söyledi neler yapıyorsunuz?

Arkadaşlar mart annelerındenim. Şeker yuklemesi yaptırmayan varmı aranızda?
Bn kararsız kaldım çok

Merhaba kızlar.Mart annelerindeyim ben aranızda şekeri olmadan suyu fazla olanı varmı?varsa doktorunuz ne söyledi neler yapıyorsunuz?
Benim suyumu fazla demişti ama şeker ihtimali de olabilir. Ptsi 2. Defa test vericem. Bakalim şekerden mi değil mi anlaşılacak

Benim suyumu fazla demişti ama şeker ihtimali de olabilir. Ptsi 2. Defa test vericem. Bakalim şekerden mi değil mi anlaşılacak
Ben bu gün 2 defa kan verdim şekerim çıkmadı ondan merak etdim şekeri olmayanlara doktor ne söylemiş genelde şeker diyorlar

X