2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Himm amaç kasilmalari önlemek yani. Aslinda endolda çok etki etti diyemem. Hala aynı sıklıkta kasilmalarim devam ediyor. Neyse faydası olsun da kullanrim çok yan etkisi varmış çekiniyorum ama suanlik bi sey çıkmadı çok şükür

Allahın izniyle olmaz inşallah canım sağsalim bebişine kavuş inşallah

Kızlar şu enfeksiyondan bıktım gerçekten ya. Daha antibiyotik bitmedi yine tekrar etmeye başladı. Yanmam var iki kere karnım sertleşti sanki bugün. Bebek hareketleri iyi çok şükür ama korkuyorum
İlaçlarda fayda vermiyo şu içiyosun oda gerektiği kadar işe yaramıyor. Alternatif tıpa yönelsen gene fayda olmuyo. Hersey günü kurtarmak bizi kandırmak için gibi geliyo. Bana da hiç bi sey fayda vermiyor. Doğumla bitecek diyolar inşallah kurtuluruz.

İnşallah. Şimdi dut kurusu kaynattım suyunu içiyorum, şeker çıkmadı o yüzden içim rahat biraz

Kızlaar bizim mobilyalarımız geldi ihtiyaçların büyük çoğunluğu tamamlandı çok şükür kıyafetlerini Ocak ayı gibi yıkayıp ütülemeyi düşünüyorum inşallah şimdilik gelişi güzel yerleştirdim dolaba ama bana az geldi nedense umarım yeterli olur geriye bebek bakım ürünleri kaldı sanırım hamişlikte en çok bebeğimin hareketlerini hissetmeyi ve alışveriş yapmayı sevdim beni heyacan basıyor git gide

Eklentiler

• IMG_20231120_222943.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 140
  • IMG_20231120_221911.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 141
  • IMG_20231001_134639.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 134
  • IMG_20231120_223100.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 135
Hayırlı ve sağlıklı bir şekilde büyütmekte nasip olur inşallah Bizimde 16 aralıkta gelecek mobilyalar çok heyecanlı

Ben 6 7 ay beyaz sabunla kendi kıyafetlerimizden ayrı yıkamıştım ikisinde de, bununkileri de toz sabunla yıkarım... Ben kızımda işe başlayınca sağdığım sütü koyduğum kabları, biberonları da beyaz sabunla yıkayıp iyice duruluyordum. Sıcak su ile sterilize ediyordum. Bulaşık detarjanı değdirmiyorum veya makineye atmıyorum canım.

Kızlar ben de gardrobunu düzenliyim diye girip girip bakıyorum kıyafetlere eriyorum biraz dolabı küçük almışım ama ona üzüldüm. Zaten idareten almıştım ama yakın zamanda ekstra bi dolap gerekir gibi. Hayatımızdaki belirsizlikler belli olsun taşınmazsak ben de oda yaparım kızıma şöyle geniş geniş inşallah

Günaydın kızlar, ben bu hesaptan bakarak karar vereceğim deterjan, şampuan vb. şeylere konuştuğunuzu görünce eklemek istedim inşallah olmuştur

Vivensedenmi aldınız

Merhaba güzel anneler bende allahın izniyle 30 haftalık oluyorum. ama hala ne bebegim isim bulmuş ne de bir tane bile çorap almış degilim.. ilk gebelik kaybımdan dolayı bir türlü birseyler alamaya cesaret edemiyorum(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…