2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ben 6 7 ay beyaz sabunla kendi kıyafetlerimizden ayrı yıkamıştım ikisinde de, bununkileri de toz sabunla yıkarım... Ben kızımda işe başlayınca sağdığım sütü koyduğum kabları, biberonları da beyaz sabunla yıkayıp iyice duruluyordum. Sıcak su ile sterilize ediyordum. Bulaşık detarjanı değdirmiyorum veya makineye atmıyorum canım.
E bebekten biberon ve emzik temizleyici aldım yorumları güzeldi memnun kalırım inşallah bende bebek için bulaşık deterjanıda vardı ama bunu yerxh ettm

Bizim mobilyalar 16 aralıkta gelecek bende o yüzden 15 aralıkta yıkayacam, mobilyaları gelince de ütüleyip dolabına yerleştirecem sonra da eksik var mı diye bir bakacağım düşüncesi bile çok heyecan veriyor 😍 Bu arada Siveno kokuyor mu çamaşırda koku kalıyor mu?
Ben oda yapmadım kendi evim değil burdan gidince yası da buyur odasını yapacağım
İkeanin çok güzel 6 gözlü üstüne de bi şeyler koyulabilen dolabından aldım
Yıkadım ama ütülemedim
Siveno böyle portakal mandalina gibi kokuyordu kokusu kuruduktan sonra kalmadı hiç 🤣 ama ben açıkçası kalmamasını istiyorum zaten

Ben oda yapmadım kendi evim değil burdan gidince yası da buyur odasını yapacağım
İkeanin çok güzel 6 gözlü üstüne de bi şeyler koyulabilen dolabından aldım
Yıkadım ama ütülemedim
Siveno böyle portakal mandalina gibi kokuyordu kokusu kuruduktan sonra kalmadı hiç 🤣 ama ben açıkçası kalmamasını istiyorum zaten
Bende koku kalmamasını istiyorum sevindim 🌺

Kızlar sabah mide bulantıları geri geldi napcam ben ilk üç ay gibi bir de evden çıktım tam o sıra tuttu of

Kızlar sabah mide bulantıları geri geldi napcam ben ilk üç ay gibi bir de evden çıktım tam o sıra tuttu of
Bende de arada oluyor ama bence bulantılar geri gelmedi ya refluden midem çok hassaslaştı ya da demir ilacından olduğunu düşünüyorum yağlı ya da rahatsız edici bi şeyler yedigimde oluyo ya da yiyip hemen uzandığımda

Selam kızlar bugün şeker yüklemesi yapıldı. Doktorum daha dönüş yapmadı ama değer aralıklarına bakılırsa sıkıntı yok. Gayet iyi çıkmış sonuçlarım

Eklentiler

• Screenshot_20231121_130139_Memorial.jpg
    Screenshot_20231121_130139_Memorial.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 72
Merhaba güzel anneler bende allahın izniyle 30 haftalık oluyorum. ama hala ne bebegim isim bulmuş ne de bir tane bile çorap almış degilim.. ilk gebelik kaybımdan dolayı bir türlü birseyler alamaya cesaret edemiyorum:KK43:(
eskiye takılıp kalmayın tabi ki büyük yara bırakmıştır ama heyecanınızı yaşayın bence. bir şeyler aldıkça insan daha çok hevesleniyor. Ne kadarlıkken kaybetmiştiniz?

Merhaba güzel anneler bende allahın izniyle 30 haftalık oluyorum. ama hala ne bebegim isim bulmuş ne de bir tane bile çorap almış degilim.. ilk gebelik kaybımdan dolayı bir türlü birseyler alamaya cesaret edemiyorum:KK43:(
Masallah büyümüş bile sizin ki 🙏🏻 geçmişi geçmişte bırakın önce isim koyun derim ufak ufak almaya başlayın yenidoğan için en azından , doğsa yaşar çünkü Allah’ın izniyle bu sefer de giydirecek biseyi olmaz minnosun eliniz ayağınıza dolaşmasın

Kızlar selamlar herkese uzun zamandır yazmıyordum, şimdi soracağım soru arada konuşulduysa kusura bakmayın, Tavsiyelerinizi isticektim beşik konusunda. Park yatak mı yoksa karyola mı tercih ettiniz. Karyolalar benim daha çok hoşuma gidiyor şu ahşap anne yanı olanlar ne düşünüyorsunuz

Kızlar selamlar herkese uzun zamandır yazmıyordum, şimdi soracağım soru arada konuşulduysa kusura bakmayın, Tavsiyelerinizi isticektim beşik konusunda. Park yatak mı yoksa karyola mı tercih ettiniz. Karyolalar benim daha çok hoşuma gidiyor şu ahşap anne yanı olanlar ne düşünüyorsunuz
Benimde ahşap anne yanı hoşuma gidiyor ama ben park yatak tercih ettim uzun süre güvenli bir şekilde kullanılabiliyor işin bitince katlayıp kaldırabiliyorsun yer tutmuyor. Odası içinde çilek mobilyadan büyüyebilen içi derin beşik tercih ettim 7-8 aylık gibi kendi odasındaki beşiğe geçirmeyi düşünüyorum.

X