2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar son 1 aydır ben kilo almadım hiç, endişelenmeli miyim? 1 aydır aynı kilodayım normal mi bu? Her ay kilo alırım diye düşünüyordum
Benim doktorum ayaklarima ellerime falan bakti kontrol etti şişkinliğin falan varmı diye kilomuda çok begendi iyi böyle devam et çok kilo alma dedi bebek zaten besleniyor saglikli gıdalar yemeye çalış dedi bence sende endişelenme doktora gidince bebegin kilosun sor artmışsa bişey olmaz

Bunun sebebini biliyor musunuz? Bana da oluyor. Pazartesi doktor randevum var soracağım mutlaka çünkü her gece aynı şey oluyor.
Bana da her gece oluyor garip bir his sanki midemden bir şey sıkıyor yukarı doğru kafamı sıka sıka çıkıyor çarpıntı nefes darlığı başlıyor

Kıyafet konusu bende hala belirsiz yenidoğan kaç zıbın kaç takım olmalı 0 3 ay neyi ne kadar almalı belirsizlik içindeyim

Kıyafet konusu bende hala belirsiz yenidoğan kaç zıbın kaç takım olmalı 0 3 ay neyi ne kadar almalı belirsizlik içindeyim
Oturduğunuz şehirde e bebek babymall vs varsa bazı şeyleri doğum sonrasına bebeğin kilosuna göre karar verebilirsiniz stres yapmaya gerek yok iri bebek olursa yenidoğan giyemez bile, fazla birşey almamak mantıklı atlet ve giysi konusunda

Rahatlıkla ulaşılabilir konumda ama kontrolcülüğüm rahat vermiyor

20’lik dişim alttan patlamış ucu çıkmış kaşınıp duruyor ağrı yapıyor yandım ben ne yapılır ki işlem de yapılamaz doğumdan sonraya kaldı atak gibi mi oluyor bu 20lik

Öyle mi benimki çok iri değil haftasıyla uyumlu gidiyor yine de küçük mu gelir yd 0-3 3-6 6-9 9-12 diyerek almaya başladım zıbınları tamamladım sıra tulum ve kıyafetlere geçti

20’lik dişim alttan patlamış ucu çıkmış kaşınıp duruyor ağrı yapıyor yandım ben ne yapılır ki işlem de yapılamaz doğumdan sonraya kaldı atak gibi mi oluyor bu 20lik
Geçen hafta benim de diş koklerim ağriyordu özellikle 20 likler
Fırçalarken kanıyordu kalsiyum düştüğü için ara ara kendini gösterecek gibi diş ağrıları bol bol süt içmeye magnezyuma asildim geçti

Ne güzel şubatın sonunda olmak da kötü bizim de bir an önce o haftalar gelse daha 26.hafta bugün itibariyle ama en azından 99. güne düştük
Aslında ne kadar bahara yakın olsa o kadar iyi diyorum ama bazende ne kadar erken olsa o kadar iyi diyorum çünkü yaza buyur denize gireriz onunla eğlenceli eğlenceli

Benim arada sabah kusmalarım oluyor birde aç olunca midem bulanıyor başım dönüyor her 2-3 saatte bir yiyecek bişeyler aramaktan yoruldum
Bende öyle oldum birkaç kez sonra geceleri kalktığımda çubuk kraker yedim sabah kesildi acaba artık daha çabuk mu acıkıyoruz

Öyle mi benimki çok iri değil haftasıyla uyumlu gidiyor yine de küçük mu gelir yd 0-3 3-6 6-9 9-12 diyerek almaya başladım zıbınları tamamladım sıra tulum ve kıyafetlere geçti
galiba bir de marka marka farkediyor next aldım ben hep birebir yazan haftalar ile uyumlu carters da öyle diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…