2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ben 8 kilo aldım doktor almışsın biraz normalin üstü dedi ve daha da alıyorum hızla boğazımdan kesemiyorum çok acıkıyorum gece yemek yiyorum tost sandviç falan

Canım normal bence zayıf kişiler daha çok kilo alıyor diye biliyorum. Çoğu ödem olduğu için bol su iç tuzu tamamen azalt ve yürüyüş yapmaya çalış.

Ağustosta gideriz diye düşünüyorum
Evet düşünüyorum Allah nasip ederse Oğluşum 1.5 yaşına gelince ikinciyi de düşünüyorum zormuş ama bi ufak hareketine değiyor rabbim sağlıkla kucağımıza almayı büyütmeyi nasip etsin insallah

Benim ilk gebelik 25 ikincisi 32 yaş. Onda bile dağlar kadar fark var. Üçüncüyü isteyip istemediğimizi bilmiyoruz henüz, istersek kesinlikle çok beklemeyeceğim. 30 yaş altı gebelik mükemmel tatil gibiydi.
Benim ilk gebelik 29 bu 35 ilki de zordu ama bunda daha cok zorlandım bir de ilk iki sene zaten uykusuz gecelre alışmıştık niye ardından yapmamışım acaba şimdi tekrar sil baştan o süreçleri yaşamak zor gelecek eşimle bana.

Selamün aleyküm kızlar
Şu an bebişleriniz kiloları nasıl
Ben 25+1 şu an yarın kilosuna bakacak sizin bu haftalarda kaçtı kilosu

Ben daha kötü durumdayım 24 haftalık hamileyim 10 kilo aldım ben kaldığım günden takip ediyorum ilk haftalar almadım diye doktor dedi azcık yemeğine dikkat et..şekerime baktıracam ama bende ödem yok şimdilik..normalde zayıfım şimdide kilolu görünmüyorum yeterki şeker olmasın kilo sonra veririz

Ay kızlar aralık grubunda olay çıkmış ya Whatsapp kurdukları için banlanmıslar kazen ifşa etmiş gece , iyi ki girişmedik öyle bir şeye bir de son dönemleri hepsinin grup yöneticisi de banlanmıs siteden takip ediyordum kim doğurdu nasıl doğurdu diye üzüldüm

Günlük magnezyum ne kadar kullanıyosunuz. Ben bir ocean extra mag ve bir osteocare içiyorum fazla mı acaba. Magnorm ve osteocare kullanıyordum magnorm pek işe yaramıyor. Ocean a geçtim gece çok rahat uyudum ama fazla mı iki tane

Kızlar benim panik ataklarım biraz arttı ya bir an önce zaman gelsin doğsun istiyorum az kaldı diye teselli ediyorum ama zorlanıyorum panik oluyorum içimde sürekli çarpıntım var
Bak sakin kalmaya çalış her gün hastanede nst bağlanıyor bana ben stresli üzüntülğ oldugum zaman bebeğimin kalp atışları cok aşırı yüksek oluyor senden etkileniyor dedi doktor ne zaman ben relaxs olayım onunda nabzı cok iyi oluyor . Nasıl süreçlerden geçtiğimi sizde biliyorsunuz . En azından süreciniz sıkıntısız geçiyor buna sükret kuzum . Tam vaktinde sağlıklı bir şekilde kucagına almak nasip olsun canm

ocean extramag 2 tane içiyorum sabah akşam olarak kasılmalardan dolayı doktor böyle önermişti çok şükür 2 haftadır kasılma yaşamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…