2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Sadece diyet diycektir çünkü benimki seninkinden çok çok yüksek diyet yapıyorum ve düzenli ölçüm yapıcam
14 gündür diyet yapıyorum ben yapabiliyosam herkes yapabilir 2 kilo verdim bile
Normal demiş kuzu,
Zaten makarna, pilav, tuz, sekere dikkat et demisti.
Aynen yapilir ya diyet, bende bayadir dikkat etmeye çalışıyorum
Sağlıkla gelsin kuzucuklar

O kadar korktumki bian uyku sersemliğine bebege giden bi damarmı sıkıştı diye düşündüm o kadar saçmaladım ilk defa böyle oldu inşallah bir daha olmaz
Bendede oluyor özellikle yatarken bi 5-10 dakika zor nefes alıyorum sonra düzeliyor kalbim hızlı çarpıyor sıkışıyor ayağa kalkınca düzeliyor

Kurtuluşa ermek istiyorum artık rahat rahat değişik kokular olmadan canımın istediği herşeyi yemek içmek istiyorumilk üç ay turşu çok yiyordum 2. Trimesterden sonra o sarımsak kolusunu blr içim almamaya başladı okadar turşu yaptım yiyemezsem ble gelen gider olur diye onlar bana bakıyor ben onlara iştahla yiyemyrum tavuk et yapasım göresim yiyesim hala yok halbuki hepsini çoook seviyorum

Ben bu iştahımı ne yapacağım bu zamana kadar 14kg falan aldım ve iştahım o kadar açık ki doğum zamanı geldiğinde yürüyemez hale geleceğim galiba dayanamıyorum da

Aynı bende etten tiksindim kokusuna tahammülüm yok görmek bile istemiyorum malesef ve benim mide yanmam ve mide ekşimem çok fazla o da beni sürekli kusturuyor kusmalarım da daha geçmedi anlayacığın

Aynı bende etten tiksindim kokusuna tahammülüm yok görmek bile istemiyorum malesef ve benim mide yanmam ve mide ekşimem çok fazla o da beni sürekli kusturuyor kusmalarım da daha geçmedi anlayacığın
O mide yanması benide kötü yapıyor gece gündüz hep yanıyor bişey yiyesim gelmiyor ama yemesemde olmuyor açlıpa dayanamıyorum zaten normalde dayanamıyorum şimdi 3 saatte bir acıkıyorum

Kızlar belediyeler doğum öncesi ve sonrasında bazı paketler yolluyor ya başvuran varmı? Kimine doğumdan snra başvuru yapmadan geliyormuş hoşgeldin bebek paketi varmış şimdi ınstada gördüm

Kızlar bugun doktor kontrolum vardi çok şükür her şey iyi 30cu haftada bide ultrasona gorunucem. Doktora bebegim cok haraket ediyor bazen dedim endiseleniyorum sol damarda direnc oldugu icin ola bilir dedi. Bide o kadar sakindiki bu bebek çok sakin gozlerini bir açıyor bir kapatıyodu. Kendi halinde doktorum çok uslu bir bebek gibi gozukuyor dedi. Bende onu bide aksamlari gorun dedim bide kızlar ben şeker ölçtürmedim doktorumda hiç önermiyor bende sormadjm bugune kadar

Haftaya bende gidicem sabırsızlanıyorum bakalım nasıl olmuş napıyor

Kızlar son 1 aydır ben kilo almadım hiç, endişelenmeli miyim? 1 aydır aynı kilodayım normal mi bu? Her ay kilo alırım diye düşünüyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…