2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Evet göbek düşmeden yıkıyorlar 2. Gün hastaneden çıkana kadar hergün yıkanıyor eğitim veriyorlar
Ben de yıkamak istiyorum göbek düşmeden olmaz diyorlar sinir oluyorum yıkarım galiba doğsun da mis mis olur tertemiz , kokar bebiş ya göbek Allah bilir ne zaman düşüyordur

Ben de yıkamak istiyorum göbek düşmeden olmaz diyorlar sinir oluyorum yıkarım galiba doğsun da mis mis olur tertemiz , kokar bebiş ya göbek Allah bilir ne zaman düşüyordur
Ya öyle şeymi olur
Burda bi arkadaşım var bebegi yazın doğdu sadece hastanede hemşireler yıkamış evde göbegi düşene kadar yıkamıycam diyodu çocuga kokudan dokunamamıştım bile o yaz sıcagında pişmiş resmen bebek
Zaten boyunları elleri çok çabuk kokuyor annem kardeşimi hergün yıkıyordu bebekler hemen kokar diye

Bebeği yikayabilirsin ama göbeğini kuru tutmalisin şu gelmemeli oraya. Yani normal zamanda suyun içinde altında yıkar gibi yapmamalisn. Kurudukca düşecek. Düştükten sonra 1 gün de ıslaklığı teması olmadan sivi yada kan akışı oluyo mu diye gözlem yapmalısın.

Hastanede eşim kalır benim içinde annem içinde iyi olur evde dinlenir. Sonrasında bi 40 gün annem gitmesin istiyorum Kardeşim olur bi de muhtemelen

Kızlar bence aceleci davranmayın. Benim kızımda doktor göbek düşmeden yıkamayın dedi annem dayanamadı yıkadı sonra göbeği enfeksiyon kaptı koku yaptı çok geç düştü. Düştükten sonra bile geçmedi yaktırdık göbeğini öyle geçti. Yani illaki yıkıyacaksanız orası ıslanmadan nemli bezle falan silin derim ama siz bilirsiniz yine de

Biz göbek düşmeden yikiyoruz cnm eve geldiğimde gbi bebek de annem de yıkanır yine öyle yapmayı düşünüyorum ilk kızımda bir sknti olmamıştı inşallah bundada olmaz Allah in izniyle

Benim eşim sürekli bebeği nasıl tutayım tutamam diye korktuğu için annem daha çok güven veriyor hastanede onunla kalırım. Sonra da annem bizimle kalacak hem bakmayı öğretsin hem de dikişlerim ağrır bebeği bana verir diye. Ama annem bende uzun kalacak gibi plan yapmıyor ben 2 hafta sonra tek kalmak istiyorum yoksa aşılamam hem de evde iki kişi olmaya almıştım bebişle 3 yeter işte ama kurmadan nasıl söylicem onun stresi var

Bende ameliyat diye düşününce korkuyorum toparlanmak zor olur diye hem de sonda takılacsk düşüncesi geriyor beni. Normal doğumda da ıkınmaktan hemoroid olunuyor. Yırtığın oluyor dikiyorlar diye tırsıyorum

Aynen söylemek zor

Benim kv çalşşıyor belki 1haftalık izin alıp yanımda kala bilir annemde 1haftalık falan kalarım dedi. Annemde abimin çocuguna bakıyor yengem çalışdığı için çok kalıcagini zannetmiyorum

İnşallah

Evet yani benimde tam net açıklayamadığım hüzün tarzı karışık duygular inşallah çabucak atlatırız

Aminn aminn haklısınız bana iyi gelen şeyleri yapmaya çalışacağım inşallah bebeğimle de konuşmaya başladım bugün

Selam kızlar benimde karnım çok çıkmadı hatta geçen birisi doğum yapmış gelmişim sandı hastanede
Henüz rutinlerim devam benim bende biraz daha büyük olsun istiyorum karnım ama sabret istesen de istemesende büyüyecek diyorlar zaten rabbim hepimizin sağ Salim kucaklarımıza almayı nasip etsin insallah yıkanma olaylarını hiç bilmiyorum doktoruma sorup ona göre hareket edeceğim insallah o ne derse

Benimde çok karnım yok. İçeriye doğru büyüyor. Oda zor organları sıkıştırıyor

Kızlar bu doktor hoşuma gidiyor. Bi çok konuda bilgim var ama genede eksiğim olduğu için vakit buldukça videolarini izliyorum. Herseyi anlatıyor açıklıyor. Burda da banyo konusunu anlatmış. Asla yapılmamalı yapılamaz değil ama göbeğe özen göstermek gerekiyor. Vakti olanlar bi izlesin. Soru işaretleri ortadan kalkar. Bende 10 gün boyunca o halde tutmiycam elbet ama dikkat ederek temizligini yapmayı düşünüyorum. Enfeksiyon riski için dikkat edelim sadece ne olur ne olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…