2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306

Kızlar bu doktor hoşuma gidiyor. Bi çok konuda bilgim var ama genede eksiğim olduğu için vakit buldukça videolarini izliyorum. Herseyi anlatıyor açıklıyor. Burda da banyo konusunu anlatmış. Asla yapılmamalı yapılamaz değil ama göbeğe özen göstermek gerekiyor. Vakti olanlar bi izlesin. Soru işaretleri ortadan kalkar. Bende 10 gün boyunca o halde tutmiycam elbet ama dikkat ederek temizligini yapmayı düşünüyorum. Enfeksiyon riski için dikkat edelim sadece ne olur ne olmaz 🤗

10 güne düşmüyor ki kuru tutarsanız 3-4güne düşüyor zaten.Şubat ayında bebeğim 3-4 güne kokmaz diye düşünüyorum ilk bebeğimde aldığım tek koku cennet kokusuydu😍ben yine göbek düşene kadar yıkamayacağım

10 güne düşmüyor ki kuru tutarsanız 3-4güne düşüyor zaten.Şubat ayında bebeğim 3-4 güne kokmaz diye düşünüyorum ilk bebeğimde aldığım tek koku cennet kokusuydu😍ben yine göbek düşene kadar yıkamayacağım
Evet tamamen kuru ve dikkatli davranilirsa 1 haftayı bulmadan dusuyo. Ben köpük banyosu yapmam ama pamukla kaynamış şu ile silerim. Dediğin gibi o mis kokusunu çekmek gerek. 🤭

Kızlar bence aceleci davranmayın. Benim kızımda doktor göbek düşmeden yıkamayın dedi annem dayanamadı yıkadı sonra göbeği enfeksiyon kaptı koku yaptı çok geç düştü. Düştükten sonra bile geçmedi yaktırdık göbeğini öyle geçti. Yani illaki yıkıyacaksanız orası ıslanmadan nemli bezle falan silin derim ama siz bilirsiniz yine de🤗🥰
Canım dediğim gibi burda hastanede taburcu olana kadar hergün hemşireler yıkatıyorlar bebişi yıkama eğitimi veriyorlar kurulamayı felanda gösterirler bence

Ayy ben de hatırlıyorum çok güzel bir kokuydu ve evin içine sinmişti 😍 Yıkadıkça o koku kayboluyor malesef.

Kızlar benim çok belirsiz şu an doğumumda eşim yanımda olabilecek mi onu bile bilmiyorum ailemle aynı ilçede yaşıyorum annem başkasının evinde çok kalamaz bana doğum yapınca sen bize gel ben senin evinde kalamam diyor,kayınvalidem annemden daha dinç hem de annem kadar pimpirikli değil o da 1 saat uzaklıkta oturuyo ondan gelmesini isticem gibi duruyo şu an, zaten kardeşimin çalıştığı hastanede doğum yapıcam kardeşim de sürekli gider gelir yanıma eve çıkınca da kv arada kardeşlerim annem falan olur diye düşünüyorum ilk zamanlar,ben annemin yeğenlerimde ablamları ne kadar çok çileden çıkardığına şahit olduğum için annem en son seçenek benim için 🤣

Kızlar selam🌸
seker sonucu böyle çıkmış..
Biri yüksek 🥲😒😒
Bakalım ne diyecek doktor.
Bu durumda ne yapılıyor?

Eklentiler

• Screenshot_20231118_141446.jpg
    Screenshot_20231118_141446.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 89
ay en korktuğum o bulantıların geri gelmesi hayattan soğumuştum şimdi en azından yemek yiyebiliyoruz bende böyle ağır vasıta gibiyim ayakkabılarımı bile giyinemiyorum ve daha 3 ay var :KK64:
Benim arada sabah kusmalarım oluyor birde aç olunca midem bulanıyor başım dönüyor her 2-3 saatte bir yiyecek bişeyler aramaktan yoruldum 😞

Kızlar sabah kalp çarpıntısına uyandım ama o kadar hızlı atıyoduki bebege bişey oldu diye çok korktum ama o anda hareket edince rahatladım 😞 uyku sersemliğine tansiyonumu ölçmekte aklıma gelmedi😔 neden olmuş olabilir? Bebegi etkilememiştir umarım😞

Kızlar sabah kalp çarpıntısına uyandım ama o kadar hızlı atıyoduki bebege bişey oldu diye çok korktum ama o anda hareket edince rahatladım 😞 uyku sersemliğine tansiyonumu ölçmekte aklıma gelmedi😔 neden olmuş olabilir? Bebegi etkilememiştir umarım😞
Yok Allah’ın izniyle hiç mi şey olmamıştır tasikardimiz olacaktır zamanla hepimizin

Mideyi sıkıştırmış olabilir o da kalp çarpıntısı yapıyor çok 😞

Yok Allah’ın izniyle hiç mi şey olmamıştır tasikardimiz olacaktır zamanla hepimizin
Mideyi sıkıştırmış olabilir o da kalp çarpıntısı yapıyor çok 😞
O kadar korktumki bian uyku sersemliğine bebege giden bi damarmı sıkıştı diye düşündüm o kadar saçmaladım😔 ilk defa böyle oldu inşallah bir daha olmaz🙏

Ay diyet desinde sadece, bayadir dikkat etmeye çalışıyordum aslında..
Bide istahliyimmm sorma 😬😵‍💫
Sadece diyet diycektir çünkü benimki seninkinden çok çok yüksek diyet yapıyorum ve düzenli ölçüm yapıcam
14 gündür diyet yapıyorum ben yapabiliyosam herkes yapabilir🤣 2 kilo verdim bile 🫣

X