2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ya biz bu bebeleri doktora gezmeye nasıl götürcez kalın 2.5 tog tulum falan giydirip mi battaniyeye mi sarcaz öyle bi mevsimde doğcaklar ki tam kış bitişi. Tulum alsam 2 ay gitcek giyemicek
İçine kalın bir tulum dışa da peluş patikli tulumlar yeterli olur bence, puset üzerine de bir battaniye ya da yağmurluk

Kızlar ben de hastaneye vs giderken battaniyeye sarıp götürmeyi düşünüyorum sata göre doğum tarihi 27 şubat bi aksilik olmazsa,mayısa kadar 2 ay var çok fazla tulum ihtiyacımız olmaz gibi

Ebebekteki malt içeren bir içecek vardı o da çok iyi süt arttiriyor

Ya bi de bu migie tulum var ya peluş olan ondan almıştım ama onun içi peluş ya da pamuk değil iade edemedim kaldı. İç kumaşı baya baya polyester ve sert gibi almayı düşünenlerin bilgisi olsun

Mamsell still tea ürünü de var e bebekte ben onu kullanacağım senin dediğin hangisi acaba onu bilmiyorum.
Promalt diye geçiyor ben bundan kutu kutu içtim stresten sütüm bitmek üzereydi o dönem iyi gelmisti

Eklentiler

• Screenshot_20231113-215026_ebebek.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 50

Benim önceki 100'lüktü acaba ondan mı fark etti. Ama 7 sene önceydi yani. Bu 75'lik ve çilekli çıktı.

Kızlar çok fena hasta oldum başım boğazım çok kötü ilaçta içemiyoruz hastaneye gitsem serum verirler mi? İyi gelir mi?

Geçen ""yine"" hastaydım. B vit c vit ve parol taktılar. Hatta eve de çağırıp taktırdım doktor önerisiyle. Ama gebeliğim de 2 kere antibiyotik kullandım boğaz enfeksiyonu sebepli. Git hastaneye illa buluyorlar yapacak bir şey.

Aynen benim bebiş şubat sonu doğacak bide şimdilik erken gelmezse plan 28 şubat. Nisan ortası 40 ı çıkacak. Bide ben antalyada yaşıyorum. Daha çabuk ısınır burada havalar
Ben almayı düşünüyorum. Yazın 25derece klimada uyuyorum ben klimasız yatamam
Yaptım valla gelin beraber yiyelim
Yemiş kadar oldummm oooh

Gittim ama hiçbir şey yapmadılar boğazım antibiyotiklik değilmiş. Sadece parol verdi. Serum istedim oda aynı parol dedi Gebeymişim birşey veremezlermiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…