2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Benimki de gelmedi daha ben banyo suyu için ekstra termometre aldım e bebekten

Ben de aynı durumdayım asla geçmiyor. Bi gün iyiyim sonra aynı sürekli enfeksiyon

Ben de aynı durumdayım asla geçmiyor. Bi gün iyiyim sonra aynı sürekli enfeksiyon
Dimi. Daha kullandığım fitilin haftası gelmedi bitti. Bugun gene şu gibi akintim oldu koştum wc ye çamaşır ıslanmış. Sonra içeriye baktım gene iltihap akmaya başlamış. Sinir küpü oldum resmen.

Benim de öyle idi 20. Haftada ama

Ben kıstım sesini ama nasıl deme hatırlamıyorum

Kızlar canım aşırı tatlı özellikle de bir tatlıyı istiyor. Şimdi yapsam mı yapmasam mı şeker duyunca çekindim şimdi ama nefsim

Dis eti agrisi çeken var mı benim diğerleri.cok fena maalesef ilac içemiyorum kabardilar uyutmuyor valla rakı ile gargara yapıyorum.cayir cayır yakıyor o an rahatlıyor tekrar devam.ediyo

Yoğundum çok işten güçten, şeker yüklemesi 28. Haftaya kalmıştı. Çıkmadı bu sefer şekerim ilk gebeliğimde vardı diye baştan beri dikkat ediyordum ondan sanırım, çok da iyi oldu.
28 haftalık bugün tam, 1400 Gr 39 cm.
Geçen hafta kızımdan kalan eşyaları çıkardık, hiçbir şey almasam da 3 çocuk büyütürüm iyi ki abartmamışım.
Bi kendi kendine sallanan Ana kucaklarından aldım bu sefer. İlk kızımı asla kucaktan indirmedik artık nasıl ağzımız yandı ise ikinci kendini pıspışlasın istiyoruz

Ben bunu çok beğendim normalde şekerli böyle şeyler çok içiyorum tadı çok güzel normalde alıp içemiyor muyuz çilekli gazoz

Ben de bundan içtim ama çok baydı beni ya.
7 sene önce elmalı vardı o cidden elmalı soda gibiydi ama bu çok şey geldi bana. Hani yüzey temizleyiciler oluyor ya bahar çiçekleri falan, onu içmişim gibiydi

Kızlar canım aşırı tatlı özellikle de bir tatlıyı istiyor. Şimdi yapsam mı yapmasam mı şeker duyunca çekindim şimdi ama nefsim
Ay bu hafta içi günü belli değil şeker yükleme yaptiricam bende ve deli gibi pasta tatlı canım cekiyo. Aksilik. Bende sıkıyorum dişimi

Gebeliğin ilk zamanlari eksi eksi şeylerden canımız cekiyodu şimdi tatlıya döndük birbirimizi etkiliyoruz
Sorma canım ya ben de normalde pek tatlıcı değilimdir ama bu son zamanlarda acayip canım istiyor. Kilo da almış başını gitmiş Neyse emzirirken vericez inşallah çoğunu

Sorma canım ya ben de normalde pek tatlıcı değilimdir ama bu son zamanlarda acayip canım istiyor. Kilo da almış başını gitmiş Neyse emzirirken vericez inşallah çoğunu
Emzirirkende gene yicez kiz versekde biraz aliriz bence
Tatli konusunda bende öyleyim eksi de cekiyo canım yiyorum ama hani bole çikolata kazanı olsa kafamı daldiracak gibi bi izlenim de alıyorum kendimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…