2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Süresini bilmiyorum canım ama öyle öyle uzayacak oturma süreleri. Bnmki de hala devriliyo kalkamiyo sinir oluyor agliyo one emekleme hareketleri yapiyo ama popoyu kaldıramıyor kaldırınca bu sefer yüzüstü dusuyo ona agliyo yan yatiyo debelenip.duruyo ama bacağını çekip de ileri atayım ben emekleyim demiyo

Çok geçmiş olsun canım ya o damarı buluyorlar damar oynuyo falan çok zor Allah şifa versin
Zaten hemşireyle kavga etim çcouk durmuyor ağlıyor saatlerdir hastaneym yatıralım ötle alalım ddm yok ille kucağında tutacaksın dedi hem babam hem ben tutamadık korktu heraşde kendini geri geri attı sonda kadın hızla kolundaki lastiği çekti sinirleidn bende bağırdım bu hemşireleri doktorları anlamıyorum zaten hwr hafta hastanedeyim bir afra tafralar çok zor geliyorsa çalışmasınlar ya sağık bu başka bir işe benzemez. Ben sana daha kan aldırmam dedim sinirlendim ağladım git şikayet o zaman galan dedi bağırdı manyak mı ne birine sinirlendi hıncını çocuğunda çıkarmaya çalıştı o lastiği öyle çekerken yüzüne gözüne gelse kesin keserdi allahtan bişey olmadı

Şikayet et sende tuzu kuru demekki belki işlem yapılır uyarı alir da sesini keser hey Allahım yarabbim ne kadar zalimler ya

Şikayet et sende tuzu kuru demekki belki işlem yapılır uyarı alir da sesini keser hey Allahım yarabbim ne kadar zalimler ya
Hiç uğraşmak istemedim ne olavak ki kim umursayacak herkes kendini düşünüyor parasını alıp oturuyorlar işini kayıkıyla yapan memur sayısı öyle az ki gerçekren bu kadar garanti mi memurluk merak ediyorum hiç uyarı alan görevden uzaklaştırılan olmuyor demekki

Evet hepsi farklı galiba gerçekten ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…