2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Emzirirkende gene yicez kiz versekde biraz aliriz bence
Tatli konusunda bende öyleyim eksi de cekiyo canım yiyorum ama hani bole çikolata kazanı olsa kafamı daldiracak gibi bi izlenim de alıyorum kendimden

Gebeliğin ilk zamanlari eksi eksi şeylerden canımız cekiyodu şimdi tatlıya döndük birbirimizi etkiliyoruz
Ayy ilk zamanlar iş çıkışı çiğköfte yemeye giderdim. Yemekte acılı şalgam içerdim şimdi inanılmaz tatlı istiyor canım. Dün gezmeye çıkma bahanesiyle tatlı yemeye götürdüm eşimle annemi doktordan şeker yeme uyarısı aldıktan hemen sonra

Ya biz bu bebeleri doktora gezmeye nasıl götürcez kalın 2.5 tog tulum falan giydirip mi battaniyeye mi sarcaz öyle bi mevsimde doğcaklar ki tam kış bitişi. Tulum alsam 2 ay gitcek giyemicek

Bence bu haftalarda sıkça şeker yüklemeden bahsettiğimiz için beynimize istemeden şeker kodluyoruz

Ya biz bu bebeleri doktora gezmeye nasıl götürcez kalın 2.5 tog tulum falan giydirip mi battaniyeye mi sarcaz öyle bi mevsimde doğcaklar ki tam kış bitişi. Tulum alsam 2 ay gitcek giyemicek
Ay o düşünce benimde var ya Togo tulum alsak 03 ay mevsimsel olarak 3 ay kadar giyemeyecek ziyan olucak gibi geliyo. Az da değiller 500 altında değil 2.5 toglar. Kv ip almış tulum orecek. Bide battaniyeye sararım diyorum spyle bi sey orecek

Eklentiler

• Screenshot_20231002-114220_Instagram.jpg
    135,9 KB · Görüntüleme: 67
Ben de bundan içtim ama çok baydı beni ya.
7 sene önce elmalı vardı o cidden elmalı soda gibiydi ama bu çok şey geldi bana. Hani yüzey temizleyiciler oluyor ya bahar çiçekleri falan, onu içmişim gibiydi
Bende haftaya salı gidicem şeker yükleme için. 3 ay önce aynı hastanede doğum yapan arkadaşım oradaki elmalıydı dedi. İnşallah değişmemiştir ya. Ben asla çilekli bişey yiyip içemiyorum. Daha bitirmeden kusarım kesin

Ben battaniyeye sarıp pusete koyup götürmeyi düşünüyorum. Dediğin gibi tulum alsak 2 ay sonra havalar ısınmaya başlayacak zaten

Çok güzel valla kuzum örecekse örsün işte ne güzel giydirirsin

Benim de büyük ve çok sütlü değildim yani öyle göğüs pedi hiç kullanmadım hiç çamaşırımi islatmadi ama oğluma yenmişti 2 buçuk sene emzirdim ama mesela çalışırken oğlum aklıma geldiğinde göğsüm damarlarım titrerdi aynı his basladi ara ara oluyor

İnşallah sezaryen olacak doğum hemen doğumdan sonra gelir ilkinde bir kaç gün çok çok azdı damla şeklindeydi

Ayy evet o his kızlarımı emzirirken bende de oluyordu

Hiç öyle olmuyor canim bebeğini kucağına alınca ve aç olduğunu anlayınca her türlü emziriyorsun

Şu mesajınızın her kelimesine katılıyorum içim ısındı okuyunca çokça ❤❤❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…