2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Sağol canım bende içtim parol dayanılcak gibi değil. Birşeyler yemeğe çalışıyorum inşallah atlatırım

Kızlar icinizde şeker yuklemesi yaptirmayan var mi hic merak ettim? Herkes sicak bakiyor ama yaptirmamak zararli mi onu bilemedim?
Ben ilk ikisinde yapmıştım canım bunda doktorum diğer iki çocuğun doğum kilosunu sordu, beni muayene etti. Sonra da sana şeker yüklemesi yapmayacağım, açlık tokluk bakalım dedi. Öyle de yaptık.

Aynen sana katılıyorum cnm benimde kucucuktr goguslerim ama Allah a şükür ilk kızımda 2 yaşına kadar emzirdim ve sadece anne sütüyle bekleniyordu böldü süt arttırıcı içecek de kullanmstm çok faydasını gormsutum

Kızlar merhaba 23 haftalık gebeyim. Bebeğimin hareketlerini her gün hissediyorum ama bir gün fazla hissedersem bir gün daha az. Bu dönemde böyle olması normal mi acaba?
Mrb canm. Evet bazı günler az bazı günler şiddetli oluyor. Bu haftalarda normal. Bazen derin uykuya geçiyorlar. Büyüme evresinde oldukları için uyku uyaniklik tam rutine de binmedi henüz. Az da olsa hareket hissediyorsan telaş etme

Gayet normal cnm son aylarda da aynısı olacak her zmn çok hareketli olmuyorlar

Çok teşekkür ederim kızlar

Kızlar iki farklı doktora gidiyorum ikisinde şeker yüklemesi önermedi açlık tokluk takibi yap ara ara dediler böyle yapacak olanlar var mı merak ediyorum

Bende hatırlamıyorum da annemde yavaştan hazırlamak lazm diyor şuan daha 24.haftadyuz bende 30tan sonra dusunuyorm eksiklerimizi var zatn daha
Evet genelde 30dan sonra yapiyolar ama ben hem evde issizlikten hemde sabirsizliktan yapmak istiyorum 26. Haftadayiz bizde

Ben önümüzdeki hafta yıkama ütüleme işine başlayacağım. Öyle çok eşya da almadım. İhtiyaç oldukça alırım diye...
Peki yıkama yaparken farklı renkteki ürünleri ayrı yıkama mi yapılması gerek. Çoğunluğu açık renk beyaz ama farklı renkte de ürünler var elimde nasıl yapsam

Ben önümüzdeki hafta yıkama ütüleme işine başlayacağım. Öyle çok eşya da almadım. İhtiyaç oldukça alırım diye...
Bende kiyafet hiç birsy almadım gbi birsy kızımın kcukluklerine bakıp ona göre eksik gorururswm aliirkm bi hastane çıkışı aldım bi tulum bi alt üst takım birde iki kızıma da fotoğraf çekiminde gydrmeye elbise diktrdm

Kızlar suyu fazla olan var mı varsa doktorunuz ne dedi bu durumla ilgili ? Benim suyum fazla olduğu için şeker yüklemesi yaptıracağım 2 hafta sonra inşallah.Son bir haftadır şeker ve karbonhidrat tüketimine dikkat ettim 1 kiloya yakın verdim çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…