2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ben hastaneden çıkıp sağlık ocağına gitmiştim ultrasonda her şey yolundaydı sağlık ocağında hemşire tedirgin olmuştu atışından öyle söyleyim

Benimde çok çekingem vardı. Hatta çok çekingen bir insanım Kimseye göstermeyeceğim diyordum. Ama o anda hiç öyle olmuyor hiç çekinge falan kalmıyor. Mecbur görüyorlar bende çok önemsemedim zaten benim görümcem ve kardeşim kaldı mesela. Bebek olmadığı için ebe falan olmadı. Onlar yardımcı oldu sütümün gelmesine Önceden sağma işini bilmiyorum yanlış bilgi vermeyeyim.

manuel sağma mı elektrikli mi hangi marka bir de. aslında alıp almamakta çok kararsızım ama
Ben lansinoh çiftli elektirikli almıştım. Ablamda süt gelme sorunu yaşadığı için almamı söyledi. Bende aldığım için şükür yaşamadım sorun. Onun bebeği emmemişti benim yanımda yoktu. Herkes sorun yaşacayak diye birşey yok tabi.
.

canım sana hatırladığım kadarıyla kesin bir teşhis de konmadı çok şükür kendine bu tarz bir enerji lütfen verme

Kızlar magnezyum kullanan varmı hangisini kullanıyorsunuz? Kramplarım başladı ve 2 gecedir uyuyamıyorum doktora syledim magnezyum kullan dedi ama isim yazmadı bende var dedim resmni attı magnimore plus adı olur dedi ama nete bakınca kullanılır gibi şeyler yazmıyor

canım sana hatırladığım kadarıyla kesin bir teşhis de konmadı çok şükür kendine bu tarz bir enerji lütfen verme
Serviks kısalığı teşhisi mi? Aslinda evet tam 25 vs olmadı hiç elhamdülillah fakat erken tespit edildi ve ablamda bu durumdan ilk bebeğini kaybetti. İkincide yattı 3. De serklaj ve yatış yapıldı. Yani doktorum fark etmeseydi dikis atilabilirdi.

Bizde de genetik ne kadar kilo alsak doğum olsa da minnak kalıyorlar
Aynen bizde de büyüklük genetik gençliğimden beri 63 kiloyum. Boyumda var ilkinde 11 kilo aldım doğurduğum gibi 63e düştüm. Ama göğüsler gitmedi. Bide normal zamanda kilo alsam bilemiyorum nasıl olur Çok şanslısınız bence

28kasımda kontrole erken gel onu da aradan çıkaralım dedi bebeğim. Ben de hiç sormadım kaç ml ile yapacağını acaba bebeğin önden gitmesi annenin kilo alması falan etkiliyomudur kaç ml yükleme yaptırtacağını
CNV mg kullanıyorum ben 2.5aydır

Mavi kutu olanı kullanıyorum magnezyum için başka vitaminler de var içinde.

Eklentiler

• Screenshot_20231113-164525_WhatsApp.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 53
Kiz yok ama sanslisin diyosun da azcık bi dolgunluk hani bi organ varmış ama yokmuş gibi. En küçük çamaşır bile boş kaliyo ama büyüklüğün bel boyun ağrısı yaptığını duymustum o sıkıntısı oluyomus.

bir de doğumdan sonra anneyle bebek çıplak halde uzunca bir süre ten tene temas etmeli deniyor ten tene temas sütü artıyormış bir de odaya beyaz gürültü aletiyle ses verilirse süt çok artar deniyor ben deneyeceğim odaya kimseyi bir süre uzunca bir süre kimseyi almayacağım

Devletçilerin gözleri yaşlı

Bana doktorum bunu yazmıştı canım.

Eklentiler

• 110000169197910.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 46
Devletçilerin gözleri yaşlı
devlette de bir odada iki anne olur en fazla diye tahmin ediyorum ama kendi yakınlarımızı almassak yine rahatca basbaşa tentene temas zamanı geçirebiliriz ben rahatımdır odadan çıkartırdım kesin herkesi zaten anlayışlıntatlı insanlar oluyor hep o katta

Valla bende bilmiyorum ki kuzum. 50 ml yaptıranların risk durumu olup tekrar 75 lik yaptıranların doktorlar oluyormuş. Benim tahminim Mustafa bey 75 lik yaptıracak gibi ama bakalım. Ben senden önce gidecekmişim. Yazar bilgilendiririm senide

Beni düşünün dert etmezsiniz. bel ve sırt ağrım çok oluyor. Düşünün toparlayıcı sütyen takıyorum. Kullandığım markada büyük beden yok şimdi suwen aldım oda e kapa kadar şimdi oluyor emzirirken daha çok büyüyor o zaman napacağım. Hiç normal sütyen takamıyorum. Sütyensizde dolaşamıyorum

Kızlar birşey soracağım doktorumun bana verdiği takviye ilaçlar ikisi ayrı ayrı 270 lira her ay 540 lira veriyorum sizlerinde öyle mi ne kullanıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…