2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Acılı aradım ama ilk haftalarda normal, kırmızıya dönmediği surece sıkıntı yok dedi.
Adet sancısı gibi de bir sancı var belimde. Diğerlerinde yaşamamıştım. Inşaallah geçici bir durumdur.
Bencede geç kalma kadın doğuma git mutlaka özelde de olsa . Önemli bir şey yoktur inşallah ama yine de temkinli olmakta fayda var

Geçen ay nisan 22 de oldum ama her ay 4 gün önce olurum ona göre hesaplrsak dün bat günümdü geçen ayki adetime göre 4 gün vardı
Yerleşme kanaması olabilir cnm ertesi gün bi test yap derim yada yaptın mi devamı gelmedi demi lekelenmenin ne durumdasın merak ettim dün akşam cevap yazamadım migde bulantisindan çok kötüydüm

Yerleşme kanaması olabilir cnm ertesi gün bi test yap derim yada yaptın mi devamı gelmedi demi lekelenmenin ne durumdasın merak ettim dün akşam cevap yazamadım migde bulantisindan çok kötüydüm
Yok canım devamı gelmiyor ilk gün koyu kahve geldi iç çamaşırıma 2 gündür yok arada bir hafif uçuk kahve silipte görürsem oda. Kaset test yaptım negatif. Yerleşme olduysa şayet idrarda hemen çıkar mı canım

Canım benimde 4 5 gündür öyle geliyor arada açık kahverengi normal dediler kendi doktoruma pazartesi gideceğim bakalım inşallah birşey yoktur
Rabbım korktuğumuz yere uğratmasin, kalkma hiç yerinden dinlen. Eşlik eden ağrı sancı var mı? Kaçıncı haftasin sen canim

Rabbım korktuğumuz yere uğratmasin, kalkma hiç yerinden dinlen. Eşlik eden ağrı sancı var mı? Kaçıncı haftasin sen canim
6+6 dayım canım yok bazen bel kaşık ağrısı oluyor ama öyle çok fazla değil inşallah bişey olmaz sağlıcakla duyarım pazartesi kalp atışını 🥹 hepimiz alırız sağlıcakla kucağımıza inşallah ♥️

Sanada geçmiş olsun canım mide bulantın geçer inşalalh en kısa zamanda. Ayy ben hamile olimde benimde bulansın napim 🫣🫣

Yok canım devamı gelmiyor ilk gün koyu kahve geldi iç çamaşırıma 2 gündür yok arada bir hafif uçuk kahve silipte görürsem oda. Kaset test yaptım negatif. Yerleşme olduysa şayet idrarda hemen çıkar mı canım
Benim ertesi gün hem erken gebelik testinde hemde kanda çıkmıştı cnm 90.7 ile hamile oldugumu öğrenmiştim ateş takibi yapıyormusun ateşin kaçta gidiyor

Benim ertesi gün hem erken gebelik testinde hemde kanda çıkmıştı cnm 90.7 ile hamile oldugumu öğrenmiştim ateş takibi yapıyormusun ateşin kaçta gidiyor
Ateş takibi yapıyorum kuzum ateşimde düşük sıkıntı orda zaten leke geldigi günden beri düştü

Ateş takibi yapıyorum kuzum ateşimde düşük sıkıntı orda zaten leke geldigi günden beri düştü
Hadi yaa 🙄 bilemedim şimdi cnm benim lekelenme olduğu gün yüksekti ateşim zaten o yüzdende adet olmayacagimi düşünüp kesin yerleşme bu demistim cnm normalde çünkü adetten 1 gün önce yada adet günü ateşim keskin bi düşüş yapıyordu düşüş olmayınca şüpheye düşmüştüm cnm

Hadi yaa 🙄 bilemedim şimdi cnm benim lekelenme olduğu gün yüksekti ateşim zaten o yüzdende adet olmayacagimi düşünüp kesin yerleşme bu demistim cnm normalde çünkü adetten 1 gün önce yada adet günü ateşim keskin bi düşüş yapıyordu düşüş olmayınca şüpheye düşmüştüm cnm
Hiç böyle bir şey yaşamadım bende lekeyi gördügüm an çogalırdı bu kesilince acaba mı dedim ama ateşim düşük olunca bende anlam veremedim

Hiç böyle bir şey yaşamadım bende lekeyi gördügüm an çogalırdı bu kesilince acaba mı dedim ama ateşim düşük olunca bende anlam veremedim
Bugün döngünün kaçıncı günü cnm ateş tablonu atabilir misin rica etsem kaç gündür düşük bugün lekelenme göreli 3. Günmu bak benim ateş tablom böyleydi

Eklentiler

• Screenshot_20230520-152230_FF App.jpg
    Screenshot_20230520-152230_FF App.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 65
Hepinize merhaba anne adayları🌸🥰 dün sabah 4 günlük adet gecikmesiyle kopkoyu çizgiyle öğrendim hamile olduğumu, henüz kan vermedim, nasip olursa benim de seneye Ocak ayı görünüyor doğum. Bir çocuğum bir de 4 ay önce düşüğüm var, bu sefer umarım sağlıklı ilerler🙏🏻

Eklentiler

• C4791410-BDF7-4AAC-9D91-8E21E94BC333.jpeg
    C4791410-BDF7-4AAC-9D91-8E21E94BC333.jpeg
    146,2 KB · Görüntüleme: 67
Bugün döngünün kaçıncı günü cnm ateş tablonu atabilir misin rica etsem kaç gündür düşük bugün lekelenme göreli 3. Günmu bak benim ateş tablom böyleydi
Bugünü girmedim bugün ki ateşimde 36.2 çıktı ben çok düşük ateşliyim normalde bu ay yükselişe geçince sevindim tekrar düştü. Aslında döngüm uzadı ben ayın 3ünde doktora gittim doktor yumurtan çatlamış dedi 2 mayısa çizgi çekmişti program sonra ateşi girdikçe ayın 6sına çekti program şimdiki gibi yani arkadan gelen yunurtam çatladı doktor var demişti zaten

Eklentiler

• 3FB28B98-04D7-4532-9990-B9ADED1A7134.jpeg
    3FB28B98-04D7-4532-9990-B9ADED1A7134.jpeg
    176,6 KB · Görüntüleme: 62
Canm brsey sorucam
Benim reglim geciktikten sonra surekli ates basmalarim olmustu geceleri bile su gibi terliyordum
Birkac gundur artik sicaklamiyorum
Hatta hava serinledi bazen usuyorum bile
Dun keseyi gorduk şükür
Anormallik yok dimi ya

X