2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Maşallah canım ama tarihleri yanlış yazdın sanirim 31 aralik 1 ocak ise eğer nerdeyse 4 aylık olmalı gibi.

yoo suan 5+3gorunuyor bebek ultrasonda tahmını dogum da 31 aralık 1 ocak oluyor 4aylık olmaz kı
He pardon ben sat sandım tamam tamam canım ultrasyonda gördünüz mü acaba ya bende 5+5 ken gidicem de görünür mü acaba bide kalp atışı için ne dedi acaba doktor

He pardon ben sat sandım tamam tamam canım ultrasyonda gördünüz mü acaba ya bende 5+5 ken gidicem de görünür mü acaba bide kalp atışı için ne dedi acaba doktor
ben geçen cumartesi gittm kesemi gördüm yarın tekrar çağırdı ama kalp için çok erken bakalım yarın ne dıyecek. muhtemelen kalp atışı için gün verir.. 10 yılın ve sayısız tedavının ardından kendılıgınden olduğu için ekstra korkum var.. kesen kesin görünür hatta yolk kesesi de görünür ama kalp için çok erken

Ayy canım senin için çok sevindim inşallah sağlıklı sıhhatli alırız kucagimiza canım. Korkma bol bol dua et canım.

Ayy canım senin için çok sevindim inşallah sağlıklı sıhhatli alırız kucagimiza canım. Korkma bol bol dua et canım.
çok teşekkür ederim amin hepimiz inşallah. sürekli ayetel kürsi felak nas elham okuyorum arada da takıyorum kulaklığı ezan dinliyorum bakalım Allaha emanet susamım artık..

kızlar ben de öğrendiğimde (27 nisan) 191di 2 gün sonra 464 oldu doktor daha bakma direkt 8 mayısta gel keseyi görelim dedi. sizce bebeği de görebilir miyiz 8 mayısta? artışım böyle devam eder mi dersiniz? bir de çok kötü diş ağrım var antibiyotik alsam sorun olur mu?

Antibiyotik alma canım zararlı olur. Keseyi görürsün ama bebegi görür musun bilmiyorum ki bat ne zamandi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…