2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de çok kilo aldığım bir dönemde hamile olduğumu öğrendim.Başlarda bulantim vardı cok yiyemiyordum ama yine de birkac kilo almıştım. Şeker beni de korkutuyor.Çünkü ilk gebeliğimde sınırda çıkmıştı.O yüzden dikkat etmem lazım.Mide yanması şu an yok, ilkinde 6. aydan sonra çıkmıştı.

Normalde gece wc ye cikmiyonuz mu ben 4 5. Haftadan beri en az 1 kere de olsa uyanıyorum. Uyuya uyuya gidiyorum wc ye. Bu normal değil mi yahu
Ben her gece en az 3-4 kez cikiyorum. Hatta öyle sıkışıyorum ki sanki sabahtan akşama tutmusum da patlamak uzereymisim gibi yetisiyorum WC ye. Uykularım bölük pörçük

Evet evet hayirli sağlıklı olsun tercihim yok zaten. Sadece deli gibi alışveriş yapıp evi doldurasim var. Hasretlik olunca mı yoksa ilk oldugundan mi bilmiyorum

Cinsiyetle ilgili olmayan şeyleri al bence önce. Biz önce bebek arabasını ana kucağını aldık. Korbell, nevresim takımı battaniye, çanta, oioi vs öyle şeyler aldık. Bir de beyaz çıtçıtlı body aldık baya. Cinsiyet belli olunca da emzikleri aldım. Bikaç da kıyafet aldım. Yani düşününce aldıklarım genelde cinsiyet belli değilken alınmış kıyafetleri annem alsın hediye falan da gelir diye çok doldurmuyorum açıkçası. Çok alışveriş isteğin varsa bence cinsiyet ilgili olmayanlara başlayabilirsin

Ben her gece en az 3-4 kez cikiyorum. Hatta öyle sıkışıyorum ki sanki sabahtan akşama tutmusum da patlamak uzereymisim gibi yetisiyorum WC ye. Uykularım bölük pörçük
Evet bende sanki az biraz daha uyanmasam kacircakmisim da öyle son anda yakalamisim gibi. Bide ben size göre 1 ay geriden geliyorum neyse iyi yani elhamdülillah böbrekler iyi calisiyo şükür edeyim

Mide yanması kabusum oldu ya. Belki de bebeğim için iyi olmuştur bilemiyorum. Çünkü kahve cips bisküvi zararlı ne varsa tiksiniyorum. Midem yanacak diye yağlı tuzlu şekerli herşeyden soğudum. 13-14 haftalara kadar iştahım da yoktu ama bu aralar iştahım açıldı. Sadece ev yemeklerine iştahım baya arttı. Ondan da zarar gelmez diye umuyorum inşallah şeker sorunu yaşamayız canım elimizden geleni yapalım da

Evet özellikle büyük parçaları erken almayı düşünüyorum fiyatlardan dolayı. Ama onlarda da tam marka modele karar veremedim. Hala bakınıyorum. 2 gün evvel ankaraya gidince bi mağaza denk geldi çok indirim vardi şok ola ola bi şeyler aldım ama artık gücümün son anlariydi gezinmekten bi tap düşmüştüm. Cinsiyet gerektirmeyen şeyler aldım beyaz citcitli aldım da kesmiyo be bacim. Söyle minnoş rengarenk bıcır bıcır şeyleri alıp duvarlara asasim geliyo (gormemisin çocuğu olmuş işte napcaaan)

Ben özkan marka aldım trendyoldan üçlü satılıyor xl aldım iyi gibi bana şuan esneme payı da var ama ilerleyen aylarda karın çok çok büyürse nolur ne giymek lazım onu bende bilmiyorum

Ben özkan marka aldım trendyoldan üçlü satılıyor xl aldım iyi gibi bana şuan esneme payı da var ama ilerleyen aylarda karın çok çok büyürse nolur ne giymek lazım onu bende bilmiyorum
O markayı bilmiyorum, %100 pamuklu mu. Xl alsam iyi olur bana da. Şuan henüz xl bedene ulasmadim ama bol olmasinda sorun yok, belden tam gelir zaten

O markayı bilmiyorum, %100 pamuklu mu. Xl alsam iyi olur bana da. Şuan henüz xl bedene ulasmadim ama bol olmasinda sorun yok, belden tam gelir zaten
Yüzde 95 pamuk yüzde 5 elastan yazıyor muhtemelen daha iyi markalar vardır ama ben sadece bunu denediğim için diğerleriyle kıyaslayamıyorum malesef. Belkide diğerleri daha iyidir. Ben şuan 63 kiloyum onuda belirteyim

Hahah ay çok güldüm ya beyaz body kesmiyor haklısın sen yine de cinsiyeti olmayanları al bence. Arabayı Cybex eezy twist2 aldık. Yine ana kucağı da Cybex cloud z aldık. Eşim arabayı sahibindende yurtdışından getiren birinden aldı. Euro olarak satıyordu kurla ilgili kavga ettiler adamlaÇünkü sipariş verdik 3 günde bize gelene kadar 300 tl falan artmıştı arabanın fiyatı. Neyse baya uyguna almış olduk yine deana kucağını da dolaptan aldım. İkinci el ama zaten 8 ay kullanacak sadece. Zaten nasıl temiz güzel kullanılmış hiç belli değil. Kılıfları yıkanıyor zaten. Çook içime sindi bayıldım. Dolapta çok güzel şeyler çıkıyor. Sadece ana kucağını bebek arabasına takmak için ayrı adaptör alınıyor. Ona verdiğim para içimi yaktı iki parça plastik ben çantayı da dolaptan aldım yazmıştım buraya sıfır skip hop buldum. Üstelik Türkiye’de olmayan bi model Ay kullanmak istiyorum artık geçsin şu 5 ay

Yüzde 95 pamuk yüzde 5 elastan yazıyor muhtemelen daha iyi markalar vardır ama ben sadece bunu denediğim için diğerleriyle kıyaslayamıyorum malesef. Belkide diğerleri daha iyidir. Ben şuan 63 kiloyum onuda belirteyim
%95 pamuk gayet iyi aslında. Bakayım ben de o markaya. 65.5 kiloyum ben de.

Anakucagini ben de ikinci el almayı düşünüyorum ama ikinci el alışveriş pek yapmadım bugüne kadar, güvenemiyorum da o yüzden. Otomatik anakucagi mi aldin normal mi. Elektrikli almak istiyorum ama ya bozuk cikarsa diye de endişe ediyorum

merhaba tüm anne adayları :) tüm cevapları takip edemedim ama size sormak istediklerim var. Kıyafet alışverişi yaparken nelerden kaçar adet ve hangi beden alacağınıza nasıl karar verdiniz? Yenidoğan bedeninde tulum aldım mesela annem keşke büyük alsaydın giydiremeden hemen büyüycek dedi kafam karıştı. 2-3 aylık hatta daha büyük almak daha mı mantıklı. İlk doğduklarında büyük gelmez mi o zaman aldığım tulumlar bodyler? Siz nasıl yaptınız?

Canım kullanıcı adı ne satıcının

Cinsiyetsiz alicam da mağazaya gidince cinsiyetli parçaları gördükçe böyle alacağıma hic almam deyip geri duruyorum
Valla sana çok çok iyi denk gelmiş ya bendeki şans ile tekerleksiz araba anca denk gelir işiniz yolunda gitmis masallah. Bende ikinci ele karşı değilim temiz uygun bulsam alirim ama boğuyor beni nette gezinmek. Ordan oraya ordan oraya. Hic çağın insanı olamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…