2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bir şokla okudumki… Sonra derin bir ohh çektim, seninle beraber o anı yaşadım 😂😂😂
Hem de ne şok 😅 Burada hep konuşuluyordu hani 21. haftada bile cinsiyeti değişenler falan o geldi aklıma benimki de öyle oldu herhalde, dedim.Eşimin hiç sesi çıkmıyordu sonradan sen niye tepki vermedin, dedim.Ben inanmadım ki, dedi.😄

Kızlae yüzümde normalde hiç sivilce çıkmazdı sivilce çıktı hemen çevremdekiler yapışgırdı tanıyı senin bebek kesin kız diye😅😅😅 bende erkek hissediyorum sizlerin cinsiyeti belli olmuştur ben perşembe öğrenicem inşallah kız veya erkek olup sivilcelenenn varmıdır dostttlar tezi bi çürütelim😄😄
Benim tezim seni çürütmez maalesef 😂 kızımda gerçekten çok sivilcelendim, oğlanlarda olmadı ama bilemeyiz tabiki. Birde 12-13 haftaya kadar cinsiyeti anlamadıysa muhtemelen kızdır. Benim kızı 16. Hafta bitmişti 17 den gün alıyordu anca söylediler oğlanları birini 11 haftalık diğerini 12 haftalık söylediler

Kizlar birsey sorucam doktorum artik bebegi bastan popoya degil bastan topuga olccez falan dedi olctu etti okey
Sonra kalp atisini acti 2 saniyelik bakti sonra iste burasi dalak burasi mide diye gosterdi falan
Kalp atisini uzun sure dinlemedi
Bide 6.haftadaki kalp atisi kadar siddetli degildi normal sakin kalp atisiydi
Sizin doktorlar bakiyorlar mi nasil olmasi gerek kalp atisinin falan bu haftalarda
Bugün bizim doktor da kalp sesini biraz açtı dediğin gibi daha sakindi. Kaç gram olduğunu söyledi ben de boyu kaç dedim.Bakiyorum hemen dedi ama o arada başka laf karıştı söylemedi.

İnşallah geçer 🥺 insan korkuyor. Giderken bide hastane otoparkında barzo bi adamla kavga ettim oturdum hüngür hüngür ağladım. Adamda neye uğradığını şaşırdı 😄😄
Ayyyy sinir bende de çok var. Araba kullanırken içinden Şemsettin dayı çıkıyor resmen. Kaç adama korna basa basa arabayı sağa çektirip kendime yol verdirttim anlatamam 😂😂😂😂

Çevremde tezi çürüyen hiç olmadı. Kız anneleri hep sivilcelendi, erkek annelerinin teni kaymak gibi oldu 😍
Erkek annesi olarak benim cildim güzelleşti gerçekten.Yüzümde birkac tane bir türlü geçmeyen sivilce gibi küçük yağ bezesi vardı.Güzellik salonunda yaktırmayı düşünüyordum artık. Onlar tek tek kurudu.Göz kapağımın üzerinde vardı sinir oluyordum en son o da kurudu geçti.😊

Erkek annesi olarak benim cildim güzelleşti gerçekten.Yüzümde birkac tane bir türlü geçmeyen sivilce gibi küçük yağ bezesi vardı.Güzellik salonunda yaktırmayı düşünüyordum artık. Onlar tek tek kurudu.Göz kapağımın üzerinde vardı sinir oluyordum en son o da kurudu geçti.😊
Ayy aynı ben yağ bezesine kadar daha bilmiyorum cinsiyeti haftaya pazartesi öğrenir miyim 14 haftalık oluyor🙏🏻😍

Canım nasıl oldun geçti mi ağrın, bazen yatarken banada bıçak saplanması gibi bir ağrı giriyor dün gece de oldu korktum valla bende ama bir süre sonra geçti ara ara oluyor ağrılar sanırım rahim büyüyor ondan oluyor
Evet daha iyiyim çok şükür ama 4 5 saat geçmeyince baya bi korktum 🥺

B
Ayyyy sinir bende de çok var. Araba kullanırken içinden Şemsettin dayı çıkıyor resmen. Kaç adama korna basa basa arabayı sağa çektirip kendime yol verdirttim anlatamam 😂😂😂😂
Ben de tam bir trafik canavarıyım 😄😄 normalde sert kullanıyorum zaten ama bebek olduğundan beri bi hassaslaştım 😄 yine o adamla kavga ederdim ama ağlamazdım yani nasıl içli içli ağladım 😄

X