2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sağol canim bakarim onada

Bu bana gereksiz pahalı geldi. Aynı işlevi yapan daha uygun fiyatlı ürünler vardır bence

Bunlar hep bir şey almamak için..

Henüz almadım canım ama braun öneriliyor hep büyük ihtimal braun alcam
Arkadaşlarımdan bazirlari braun kullanıyor bir tanesi hele 12 yıldır kullanıyormuş. Çok memnunlar. Benim için ateş ölçer çok önemli, en iyisi olmalı, başka şeylere çok para vermem ama ateş olcere veririm. Oğlumda da cok pahalı almıştım ama o zaman soruşturmadan aldığım için memnun kalmadım. Bunda direk Braun kulaktan olceri alicam. Yanlış ölçüm hem panik yaptırıp hem gereksiz ilaç kullanmaya sebep olabiliyor. Doğru ve tutarlı olcmesi her şeyden daha önemli.

Ateşölçer bence de çok önemli, Allah korusun hasta olduklarında direkt yapacağımız takip ateş olur. O yüzden bende en iyisini almak taraftarıyım

Ateşölçer bence de çok önemli, Allah korusun hasta olduklarında direkt yapacağımız takip ateş olur. O yüzden bende en iyisini almak taraftarıyım
Hasta olmasalar bile sık sık ölçmek istiyor insan, evin ısısını ne kadar ayarlasan da bebeğin vücut ısısı normal düzeyde mi bakmak gerekiyor. Ben hasta olmasa da gün içinde ara ara olcerdim oglumunkini. Hele hastalık dönemi doğru olcmesi çok önemli, mesela ben 39 dereceyi geçmeden ateş düşürücü vermemeye gayret ederdim ama bizim derece ilerleyen zamanlarda cortladi, bı kaç kez çocuğun ateşi çok olmamasına rağmen 40-41 lerde gösterdiği için yersiz ateş düşürücü verip acile koştuğum oldu. 2-3 yaşından önce koltuk altı dijital Ateş olceri kullanamiyorlar sürekli hareket ettikleri için, o yüzden kulak ya da temassız cihazın çok kaliteli olması lazım bence

Direct nexus diye bir marka var onu da öneriyorlar, hem fiyatı da braunun 1/4 i. Bilmiyorum bana braun fiyatı çok abartı geldi

Direct nexus diye bir marka var onu da öneriyorlar, hem fiyatı da braunun 1/4 i. Bilmiyorum bana braun fiyatı çok abartı geldi
Dediğim gibi oğlumda da kaliteli olduğunu düşündüğüm bı marka almıştım ama memnun kalmadım, bu sebeple yakın cevremin yıllardır kullanıp memnun kaldığı bı ürünü almaya karar verdim. Bu cihazların ömrü normalde çabuk doluyor verimi düşüyor ama arkadaşım 12 yıldır kullanıyor, onun haricinde de uzun süredir kullanan bı kaç arkadaşım daha var. Bu sefer braundan sasmicam.

Bu bana gereksiz pahalı geldi. Aynı işlevi yapan daha uygun fiyatlı ürünler vardır bence
Ya valla gereksiz pahalı olmayan ne kaldı ki. ben 3.5 sene önce 4'te 1 i gibi bir fiyata almıştım. Şimdi gelinen noktada gelirim 4 kat arttı mı, sanmam.
Allah hepimize kolaylık versin bu süreçte. Ama bence ateş ölçer önemli bir konu, araştırılıp referans alınıp daha uygunu bulunur umarım.

Benim kv dem torun diye ölüyor, ağladı hamile olduğumu duyunca. Eşim tek çocuk ilk torunu olacak. Baya kıymetli olacak gibi Doğumdan önce gelir bize bakmak için de uzun süre kalır gibi geliyor
Bizimki de ilk torun aslında ama ben gelemem siz gelirsin dedi bize de bakalım hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…