2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de oğluma hamileyken icerlemistim neden hiç arayıp bebeğin bı eksiği var mı biz de onu giderelim demiyorlar diye, böyle hevesli buyukanneleri görünce imreniyorum. Bu bebeğimde sıfır beklenti çok mutluluk

Benim kv dem torun diye ölüyor, ağladı hamile olduğumu duyunca. Eşim tek çocuk ilk torunu olacak. Baya kıymetli olacak gibi Doğumdan önce gelir bize bakmak için de uzun süre kalır gibi geliyor

Kızlar bugün Hacettepeye gittim artık ordan takipliyim çok şükür hocadan. Detaylı ultrason içinde randevu aldım 29 ağustosa. 500 lira gibi bir ücretmiş şok oldum.
Üniversite hastanelerinde detaylı USG o fiyat üstelik alanında uzman perinatolog tarafından çekiliyor. Ben de haftaya cerrahpasadan perinatolog randevusu alicam detaylı USG için. Benimkini doktorum kendisi ayarladığı için kendim doktor secemiyorum ama o en güvendiği perinatologlardan birine randevu oluşturacaktır yine. Çok iyi hocalar var üniversite hastanelerinde bence hiç gerek yok dışarda 2500-3000 TL vermeye, çünkü tıp fakultelerinde doktor yetiştirildiği için USG cihazları da her zaman en yüksek teknoloji oluyor.

Yok aslında o kadar uygun değil burda. 500 liraya ben de şaşırdım. 1400 liraydı bu ay burda umarım diğer aya artmaz

Kızlar ateş ölçer alan oldu mu
Hayır henüz almadım ama arkadaşlarımla konuştum Brown kulaktan olceri öneriyorlar. Oğlumda temassız kullanmıştım, ucuz da bişey değildi ama hiç memnun kalmamıştım, markasını hatırlamıyorum. Ebebekten almıştım. Çok çabuk arızalandı yanlış ölçmeye başladı, bunda Brown almayı düşünüyorum

Yok aslında o kadar uygun değil burda. 500 liraya ben de şaşırdım. 1400 liraydı bu ay burda umarım diğer aya artmaz
Üniversitede mi 1400 liraydı, ama üniversitelerin muayene ücretleri dekanljk tarafından belirlenir özel hastane yönetimi değil ki orası. Cerrahpaşada da tek ücret 514 lira, tüm öğretime üyesi muayeneleri, perinatolog dahil

Evet üniversite özel öğretim üyesi muayene olarak geçiyor. Doç ve proflar bakıyor

Bende alcam da kararsızım

Evet üniversite özel öğretim üyesi muayene olarak geçiyor. Doç ve proflar bakıyor
Normalde öğretim üyesi ücretleri sabit olur, aydan aya değişmez ve 1400 bana yüksek geldi, yani cerrahpasa ve capada bile böyle bir muayene ücreti yok. Perinatoloji bölümünün ücretlendirmesini ayri yapıyorlarsa onu bilemicem ama 8 yıldır üniversite hastanelerinden hizmet alıyorum hiç duymadım ayrı fiyat politikası

Bana da yüksek geldi ama şu an özeli düşünemiyorum özele göre yine uygun fiyatı

Gerçekten ortası yok gelen yorumlardan anladığım bu.. Evet yine şükür diyorum seviyorlar yapmak istiyorlar, hiç kırmadım tepkilerim hep yerinde oldu ama kendi kendime sorguladım yalan yok.. Napalım bi şekilde idare edicem artık

Kızlar ateş ölçer alan oldu mu
Ben şunu almıştım braun kulaktan, çok memnun kaldık. Yani Allah çok kullanmayı nasip etmesin tabi ama kolay kullanılyor ve tutarlı çıkıyor sonuç.

S Sariucurtma Bu arada bir kanguru önerisi aldım, yakın arkadaşımın kızı 2 yaşında, hala arada kullanıyor. Tuniko Boba X modeli. Bebek arabasını sevmediği için çok fazla kullandılar, memnundu da.

Genelde Braun kulaktan olceri oneryor herkes iyi demekki, onun siparişini vereyim ben de. Kanguruyu da araştırayım fiyatı bütçeme uyarsa değerlendireyim. Teşekkürler

Konuşmadım daha bakalım en kötü ikisine de takibe gitmeyi düşünüyorum
Kız bu pahallıkta dogum yapmayacağın bı yerde bosuna para verıyosun, ıptal et, gıttıgın ucretı keserler, paket almıssın bir tahlıl bıle yapılmamıs. Yıne de sen bılırsın tabı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…