2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar ya bir şey sorcam ben bugün yeni bir hastaneye gidince tüm rutin kan testlerini yenilediler. Toxoplasma igm 0.03 gelmiş. Negatif demek biliyorum ama neden sıfırın üstünde bir değer olmuş onu anlamadım . Toxoplasma igm 0. O normal sıfır yani . Önceki yaptırdığımda direkt negatif yazıyor. Siz yaptırınca değerler yazıyor muydu. Bi tedirgin oldum acaba virüsü mü aldım diye

Biraz abartmış sanki ama hevesli olması güzel. Benimki tam tersi yıllarca çocuk yapmamızı istemedi hamile olduğumu duyunca şoka girdi üzüldü haha. Yani güzel de bir evliliğimiz var ama oğlunun kendi ailesi olmasını istemiyor bence. Ondan böyle sahiplenmesi daha iyi benimkine göre

İki ucuğu B.... Değneksizinki dünyaya gelince en çok o sevicek farkında değil eminim

Ben 22 mayısta yaptırmıştı, böyle gelmişti

Eklentiler

• Screenshot_20230731_183211_tr.gov.saglik.enabiz_edit_3476794943392910.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 60
Çok seviniyorum böyle olması hoşuma da gidiyor. Ama eşimle bana fırsat vermiyorlar. Toplu alışverişe ne zaman gidelim diye sordu geçenlerde. Lütfen bırakın onu biz yapalım artık demek zorunda kaldım.
Garip birsey yok torunlari sonucta.sormasalar da sormuyorlar diyoruz:)

Tabiiki, yazdım zaten çok seviniyorum diye. Garipsemedim. Sadece fazla geldi.
Ne kadar iyi olsa da kendi kanından olmayınca bazı şeyler fazla geliyor biliyorum. Ben böyle durumlarda şunu soruyorum kendime. Kendi annem böyle davransa/söylese garipser miyim/ifrit olur muyum/kızar miyim. Bir gün annem benim evimde çay demlerken yanlışlıkla caycimin cam demliğini kırdı ve çok üzüldü. Onu hemen teselli ettim, çünkü demlik annemden asla önemli degildi benim için. O an annem bunu kayinvaliden yapsa içinden kesin söylenirdin dedi. Orada bı aydinlandim, evet kayınvalidem kirsaydi belki benim için çok önemsiz olan o demlik gözümde birden büyük bir şeye donusebilirdi. O zamandan beridir kayinvalidemin yaptığı herhangi bir şeyi garipsedigimse annem yapsa da böyle düşünür muydum diyorum. Eğer cevabım evetse o zaman o davranış benim için gerçekten absurttur. Ama hayırsa o zaman tipik gelin tribi deyip gülüp geçiyorum. Sen de kendi annen bu aşırı sevgi gösterisini yapmış olsaydı ifrit olur muydun yine onu düşün. Cevabın evetse sorun yok hayırsa hormonlar iş başında

Ay mesajımı görenler testlerinize bakıp söyleyin bana kaç çıkmış çok gerildim

Ay mesajımı görenler testlerinize bakıp söyleyin bana kaç çıkmış çok gerildim
Yaptirdigim hastanenin labaratuvarinda referans 0.8 den küçük olmaliymis benim değerim 0.25 kusur çıkmış. Yani komple 0.00 değil.

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-31-19-10-59-61_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 45
Harika bir tespit süpersiniz teşekkür ediyorum

Peki referens dışı diye yazıyor muydu e nabizda ben hiç anlamasam bile fererans dışı diyince araştırma yapyom yazmasa onemsemiyirum

Bak buda benim

Eklentiler

• Screenshot_20230731_213943_e-Nabz.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 44
Peki referens dışı diye yazıyor muydu e nabizda ben hiç anlamasam bile fererans dışı diyince araştırma yapyom yazmasa onemsemiyirum
Yok canım yazmıyor zaten negatif ama ben de evham yaptım önceki sıfır olup bu farklı olunca işte. Dedim başkalarının nasıl acaba

Teşekkür ediyorum paylaştığın için. Paylaşan diğer üç beş arkadaşa da çok teşekkür ediyorum
Aslında bak yüksek çıkınca doktor demişti ki bu gibi sonuçlar bu virüsü geçirmiş anlamına geliyir ve o viruse karşı bağışıklık kazanmissin anlamina gelirmiş bak mesela en üstteki değerimi pozitif bubiyi bişey aslında

Eklentiler

• Screenshot_20230731_214329_e-Nabz.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…