2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kız tarihleri hep doğru olanlarda asla yanılmadım adeti yanlış hatırlayan bi iki kişi oldu onlarda yanlış çıktı sonra eski resimlere bakıp söylediler hep doğru çıktı
Ammaaaan benim 1 numara kız, her şeyi en güzelinden alıp yıllarca da sakladım. İki numara erkek olunca hepsini dağıttım sabah namazına müteakip çıkıp tek tek geri isticem hepsini

Ammaaaan benim 1 numara kız, her şeyi en güzelinden alıp yıllarca da sakladım. İki numara erkek olunca hepsini dağıttım sabah namazına müteakip çıkıp tek tek geri isticem hepsini
İste kız kolay mı şimdi bi kıyafet almak 2 parça şey 400 ₺

Kızlarrrrr sizin de uykunuz erkenden geliyor mu ??? Birde yemem gerekli şeyleri yiyorum ama midem aşırı şiş ve hep bulantı tiksinme var. Çok yemediğim halde göbeğim hep şiş ve her yerim ağrıyor uyuşuk gibiyim

Hemde nasıl önceden 2 bucuklara kadar otururdum şimdi 1 oldu mu pilim bitiyor resmen zaten gün icindede uyuyorum hep uykum var migdemde sürekli bulantı hali var gaz aşırı var

Benim iki hamileliğimde de aşırı uykum geliyordu ve sürekli uyuyordum.Bunda da geliyor ama ne mümkün uyumak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…