2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben çocukları o kadar çok seviyorum ki eğer çalışmıyor olsaydım muhtemelen en az 3 çocuğum olmasını isterdim. Ama çalışırken çok zor tabi çok kişiden duydum bunu ilk bebeği tüp bebek olan çogu kişinin ikinci bebeği kendiliğinden oluyor. Sanırım nasılsa hamile kalmam rahatlıgı oluyor psikolojide rahat olunca kolayca gerçekleşiyor hamilelik

Anladım canım, arkadaşım tüp bebek yaptirdiginda tam 15. Gün transfer oldu onun son adet baz alınmış, hatta bebek biraz geri çıkmışti 6. Haftada üzülmüştü, Dr son adete göre hesaplamaya devam etmiş sonra bir hafta öne geçmiş filan ilerleyen haftalarda. Ama adet tarihini değiştirmemiş, ama dediğin şeyi bilmiyordum yani rahim fazla kalinlastiginda transferin ertelenmesi filan o durumda mecbur tarihi değiştirirler evet.

Eklentiler

• Screenshot_20230730_133324_com.kksal55.gebelik.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_20230730_133318_com.kksal55.gebelik.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 45
Evet öyle oluyor galiba, yani benimki tüp bebek değildi ama ben çok uğraştım hamile kalmak için, kistlerle hamile kalmak cok zor diye kodlamisim beynime, bir buçuk yıl önce çikolata kistim tekrarladı, bir kez korumasız ilişki oldu, nasılsa kistlerim var hemen bişey olmaz diye ertesi gün önlemini almadım, sonuç böyle

Yok Rahımi gec kalınlasanlarda transfer gecıkebılıyor, fazla asırı ve az kalınlasınca transfer ıptal edılıyor., benım transferım dogal sıklusta yapıldı, yumurtlamam takıp edıldı, yumurtanın catladıgını gordu 3.gun embrıyosu oldugı ıcın, catlamadan 3 gun sonra tranferım yapıldı, eger 5.gun embrıyosu olsaydı 5.gun sonraya kalacaktı.. Adetımın yenıden duzenlenme sebebı ılk kanamanın erken 2.kanamanın transferden 10 gun once olması.
Sızın arkadasınızn yuksek ıhtımal uzun protokolde yapılmıstır yumurtlama baskılayıcı ılac verılmıs, rahım kalınlassın dıye ılac kullanmıstır,, o durumda da erken kalınlasıyor 15.gun yapılmıstır. O yzuden degsıtırılmemıstır.

Geçiyorsa çok sıkıntı yoktur bence cnm ama sen bilirsin yine de

Evet rahim kalinlastirici ilaç kullandı, hatta karnı çok erken şişmeye başladı daha transferden bir hafta sonra karnı belli olmaya baslamisti, rahmi kalinlastirdiklari için mi böyle karnım büyüdü acaba diyordu. 15. Gün test yaptı tutunmuş bebeği.

Hormon ılaclarından maalesef, tup bebekte hele de opu oncesı, 4 kg odem toplamıstım ben, benım transfer surecınde neysekı ılac ollmadı dogal sıklus oldugu ıcın.. Rahım kendılıgınden kalınlastı.. Öyle ya da boyle bebek tutunsun dıye ılaca boguyorlar bızı

Elbette yazarım size de Allah sizden razı olsun stresimi dindirdiniz

Şanslıymışsın bence endometriozis hastası biri olarak bu bebişe mucize bebiş diyorum

Eklentiler

• Screenshot_20230730_135655_com.kksal55.gebelik.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20230730_135647_com.kksal55.gebelik.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…