2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sanırım canım ben bilerek gitmicektim haftaya sabredicektim biraz daha, şu an 16+2 yim.Aslında 17+5 e kadar gitmeyi düşünmüyordum aklımı çeldin 😂 Bu Çarşamba gitmeye karar verdim 16+5 olucam göstersin artık bir zahmet demi 😁
Ben de dayanamadım bir tur devlete gideceğim salı günü, haftaya pazartesi de kendi doktoruma özele 😂

Ocak hamişleri merhaba, şubat annelerinden geliyorum bana bebekte ense kalınlığı var dendi yüksek risk gebelik uzmanına gidicem, benim gibi olan var mı aranızda deneyimini paylaşabilecek, hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum 🙏🥰
Doktoruna guveniyor musuj canim cunku doktordan doktora bile olcum degisebiliyor.Istersen baska bir doktora daha gorun eger o da aynisini derse direkt nift testi oneririm en azindan kesin sonuc veriyor icin icini yiyecegine

Gözün aydın canım sağlıkla gelsin, iyi bari şok yaşatmadın bana😂 grup yüzünden bu salı devlete haftaya pazartesi kendi doktoruma gideceğim, dayanamadım🙊😂
Valla bende bu sefer farklı doktor a gittim emin olmak için zaten sormadan pipiyi gösterdi 🤣ve bugün 17+4 artık yanılma payı olmasın yani

Kizlar aranizda epidural normal dogum yapan var mi?Ben oyle yapmak istiyorum ama epidurali verene kadar epey bi agri cekmek zorunda zaten kaliyorsun diyorlar:KK43: Benim de epidural isteme sebebim zaten dogum sancisi korkusu .Acaba epidural sezeryan mi istesem diyorum bunlari duydukca da:KK43:

Doktoruna guveniyor musuj canim cunku doktordan doktora bile olcum degisebiliyor.Istersen baska bir doktora daha gorun eger o da aynisini derse direkt nift testi oneririm en azindan kesin sonuc veriyor icin icini yiyecegine
İki ayrı doktor da ensesi kalın dedi, perinatolog şart dediler, ikili vs yaptırmadan direk cvs sonra amniyosentez uygulayacakmış, doktoruma güveniyorum internetten araştırınca evet bariz bir kalınlık var

X