2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bence beta değeri hangi haftda yaptığınıza göre değişiyor olabilir kimi 11. Haftada yapıyor ikili testi kimi 14. Haftada. Hafta ilerledikçe beta düşüyor 10. Haftada pik yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam sonra azalmaya başlıyormuş. Bu arada bence de senin bebiş erkek öyle hissediyorum

12+4te yaptirdim bende
Ben en bastan erkek bekliyordum
Doktor direkt erkek deseydi hic atraksiyon yasamayacaktim yani
E Kiz dedi bi şok falan olduk sonra erkek dedi
Bide oyle bi dedi ki
kotu bi haberim var erkek bu dedi
Kiz bebek seviyormus doktorumuz ahahah

Ahahahahahah ay koptum

Bı ikimiz kaldık herhalde öğrenmeyen , bende haftaya pazartesi gideceğim canım büyük ihtimalle 16+4 olacağız inşallah öğreniriz
Sanırım canım ben bilerek gitmicektim haftaya sabredicektim biraz daha, şu an 16+2 yim.Aslında 17+5 e kadar gitmeyi düşünmüyordum aklımı çeldin Bu Çarşamba gitmeye karar verdim 16+5 olucam göstersin artık bir zahmet demi

Ben de 16+2,ama dogum tarıhı 12 ocak cıkıyor, sende 19 ocak yazıyo

Ya bence senin kız bana hep öyle geliyo nedense

Aynen canim o kadar ayaklari havaya dik bal ye polen ye 2.5 sene ugrastim
Son ay nasilsa tup bebege basliycaz diye hicbirsey uygulamadim trene son anda atladi bebiskom cok şükür
Ben de 2 sene bekledim canım sonra beklemenin anlamı yok dedim başladım tüp bebeğe kısmet böyleymiş

İnşallah gösterir ya , bana kalsa bende bu hafta içi giderim de eşimi bekliyorum Cinsiyet öğrenmek için uygun haftalar bu haftalar zaten, o Zaman sen benden önce oğreneceksin

Yanlışlıkla hamile kalanlara çok özeniyorum ya nasıl oluyor o sürpriiiz dedikleri şey acaba bunu çok düşündüm gerçekten benim bi amuda kalkmadığım kalmıştı çünkü ahaha
Bilmeden kalmak bana da daha iyi gibi geliyor. Ben o ay hamile kaldığıma emindim. Yumurtlamanın 6. Gününden itibaren kan vermeye başladım 11. Gün pozitif çıktı. Yani daha 3+3 tü çok stresli böyle de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…