2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben de ReGenesis multivitamin alıyorum. İçeriği az çok aynıymış seninkiyle. Tüm kan değerlerim iyi sadece d vitamini eksik. Onu da kadın doğumcu söylemedi dahiliyeci verdi. Üniversitede bi hocadan özel randevu alacağım sanırım ya. Araştırıyorum 2 hoca arasında kaldım. Böyle içime sinmiyor eksik bişey yapmak istemiyorum 😕

Ben de ReGenesis multivitamin alıyorum. İçeriği az çok aynıymış seninkiyle. Tüm kan değerlerim iyi sadece d vitamini eksik. Onu da kadın doğumcu söylemedi dahiliyeci verdi. Üniversitede bi hocadan özel randevu alacağım sanırım ya. Araştırıyorum 2 hoca arasında kaldım. Böyle içime sinmiyor eksik bişey yapmak istemiyorum 😕
Hangi hocalar onlar?
Ilaclar az cok ayni icerikli
Sadece bazilari daha bilindik populer
Ama benimki bana iyi gelmedi sanirim

Teşekkür ederim canım ♥️ Benim de önce pütür pütğr olarak çıkıyor gece yanlışlıkla kaşıdım uykudan uyandım kaşırken. Bak şimdi fotoğraf atıyorum dün öğlen mesela böyleydi bu sabah ta böyle maalesef.
Evet ya egzama bu. Of çok iyi anlıyorum seni insan parçalamak istiyor kaşırken tam çıldırmalık 😕 bepanthol kaşıntıyı alıyor canım en azından idare ediyorum bebek büyüsün diye.Şöyle bi gece nerisona sürsem nasıl iyi gelecek😕

Sizin mesajlarınızın altında bişey görmüyorum ben 😀 neyden bahsettigini anladım, ilk hamileliğimde yapmıştım buradan onu, ama o uygulamaya son verildi sanıyordum çünkü uzun zamandır hamilelik günlüğünü görmüyorum kimsenin, benim hesabımla alakalı bir durum sanırım, biraz kurcalayip düzeltmeye çalışayım.
Imza ayarlarını aktıf etmen gerekiyor, gorebılmek ıcın ☺️

Canım benim ya zor bi durum gerçekten. İnsan eşini yanında ister mutlaka çok haklısın. Ama ne kadar zor olacak da olsa ben normal doğum yapmayı tercih ederdim herhalde. Öncelikle bebeğinin ve senin sağlığın önemli. O gün belki biraz burukluk olur içinde ama ertesi gün eşin gelir kavuşursunuz. Herşey yoluna girer. Yeterki sağlıkla güzel bi doğum yap önceliğin bu olsun derim. İnşallah herşey gönlüne göre olur 🙏🏻❤️❤️
Çok teşekkür ederim canım inşallah herşey yolunda gider dediğin gibi önemli olan sağlıkla kucağımıza alabilmemiz🤲

Kızlar benim beyaz akıntım oluyor . Doktor mantar dedi fitil kullandım 9 haftalıkken ama bir türlü geçmiyor. Dünde doktora söyledim bu probiyotiği verdi . Vajinal alınıyormuş. İlaç değil bir zararı da yok dedi . Ama hamilelikle ilgili hiçbir bilgi bulamadım. Kullanan var mı
Doktorun verdiyse bi sakıncası olmaz canım bence gönül rahatlığıyla kullan çok geçmiş olsun 🙏🏻❤️

Zor bir durum oldukça sanırım ama ben sanırım bu yüzden sezeryan kararı almazdım heralde. Sizin Sağlığınız her şeyden önemli. Ama eğer izin durumu varsa ve bebiş erken gelmezse 38. Haftada falan izne ayrılabilir doğuma kadar Max 40 diye düşünüp . Ama hep süreç içinde karar verilecek şeyler içini ferah tut şimdi 💕🫶
Şimdiden bunları düşünmek için çok erken aslında canım haklısın ama oğlak burcu olmak😂 her ihtimali herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünürüm genel olarak yapım böyle, ama bunu biraz törpülemek lazım artık bunun farkındayım. Bu şekilde anne olmak hem beni hem bebeği çok zorlar bu yüzden biraz daha rahat biri olmaya çalışacağım başarabilirim umarım❤️

Ay evet en son ultrasonda benimkide öyleydi o kadar değişik duruyordu ki kafası aşağıda ayakları tepeye dikmiş doktor da şaşırdı bu nasıl duruş diye 😂😂
Aa tesadüfe bak aynen benimki de öyleydi 🤣🤣 hemen çek bunu kaçırmayalım dedi. Atlet olacak bu çocuk dedi. Anne olarak gurur duydum🤣🤣 folik asit fırlama yapıyor bunları bakalım doğunca nasıl olacaklar 🥰 senin cinsiyet belli mi kaç haftalık oldunuz

Aa tesadüfe bak aynen benimki de öyleydi 🤣🤣 hemen çek bunu kaçırmayalım dedi. Atlet olacak bu çocuk dedi. Anne olarak gurur duydum🤣🤣 folik asit fırlama yapıyor bunları bakalım doğunca nasıl olacaklar 🥰 senin cinsiyet belli mi kaç haftalık oldunuz
Bugün tam 14+0 . Cinsiyeti de net belli değil canım kıza benziyor dedi ama . Senin kaç haftalık belli mi 😂

X