2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ictigim vitaminin beni bozdugunu dusunuyorum canim ama emin degilim
Onu kullandigimdan beri hic kabiz olmadim
Bide suyu hep soguk iciyorum ilik su midemi bulandiriyor hepsi sebep olabilir gibi geliyor
Magnezyum kullanıyo musunuz, bana doktor cuma gunu magnezyum yazdı, ıshal durumu olursa gun asırı al dedı

Haklısın canım iki çocuk olunca tabiki diğerini de düşünmek lazım. Biz biraz zor bebek sahibi olabildiğimiz için ben galiba bu kadar duygusal düşünüyorum. Ama tabiki hastanede ve sonrasında anneme daha çok ihtiyacım var yanımda kalması için, sende dediğin gibi annenle doğuma girersin oğlunla eşin görmeye gelirler ❤️
Ben de ilk bebegimden önce iki yıl tedavi gördüm hamile kalmak için, aşılama vs bı çok yol denedik, o yüzden seni çok iyi anlıyorum, hele de ilk çocuk olunca daha da duygusal bakıyor insan olaya, her şeyin çok ozel olmasını istiyor. Eşin ne iş yapıyor bilmiyorum ama şöyle düşün, asker olup sınırın dışında görevde de olabilirdi ve bebeğini belki çok sonraları görecekti. Normal doğum olursa belki yetisemeyecek eşin ama bebeğini yine de doğduğu gün görebilme şansı var. Belki de hiç bunlara gerek kalmayacak eşin yanında olacak, akışa güven 💚

Ictigim vitaminin beni bozdugunu dusunuyorum canim ama emin degilim
Onu kullandigimdan beri hic kabiz olmadim
Bide suyu hep soguk iciyorum ilik su midemi bulandiriyor hepsi sebep olabilir gibi geliyor
Bende ishal yok, henüz kabızlıkta yok ama kasık ağrısı bugün de devam ediyor özellikle nefes alıp verirken. Yarın idrar tahlili vericem. Çok hafif akıntım da var çünkü

Bende ishal yok, henüz kabızlıkta yok ama kasık ağrısı bugün de devam ediyor özellikle nefes alıp verirken. Yarın idrar tahlili vericem. Çok hafif akıntım da var çünkü
Dun gece panik atak gibi birsey yasadim nefes almakta zorlandim
O kadar da su vs iciyorum ama
Birsey bana dokunuyor anlayamadim🤷‍♀️
Idrarda yanma vs var mi? Ya da köpürme gibi

Haa o zaman magnezyumdan deıl, ben ayrı kullanıyorum, 250 mg magnezyum, 10 gr b6 var, bı de ayrıyeten multıvıtamın var onda da vardı magnezyum
Ben tek bi vitamin kullaniyorum onda da 40 mg var sadece
Magnezyum fazlaligi ishal mide bulantisi halsizlik nefes almada zorlanma vs yapiyormus bende tum bunlar var ama kan mi versem acaba yarin

Ben tek bi vitamin kullaniyorum onda da 40 mg var sadece
Magnezyum fazlaligi ishal mide bulantisi halsizlik nefes almada zorlanma vs yapiyormus bende tum bunlar var ama kan mi versem acaba yarin
Bı ver bakalım ıcım rahst eder, benım doktorum sadece ıshal durumunda gun asırı kullan dedı, kasılmalar ıcın verılıyor

Dun gece panik atak gibi birsey yasadim nefes almakta zorlandim
O kadar da su vs iciyorum ama
Birsey bana dokunuyor anlayamadim🤷‍♀️
Idrarda yanma vs var mi? Ya da köpürme gibi
Hayır o tarz bişey yok yanma filan ama bu ağrı beni endişelendiriyor, aslında bu ağrıları oğlumda da yaşamıştim ama bu aylarda bişey yoktu, ilerleyen aylarda bu alt tarafa baskı, kasıklarda dolgunluk gibi şeyler oluyor da şuan bunlar için çok erken sanırım.

Ben de ilk bebegimden önce iki yıl tedavi gördüm hamile kalmak için, aşılama vs bı çok yol denedik, o yüzden seni çok iyi anlıyorum, hele de ilk çocuk olunca daha da duygusal bakıyor insan olaya, her şeyin çok ozel olmasını istiyor. Eşin ne iş yapıyor bilmiyorum ama şöyle düşün, asker olup sınırın dışında görevde de olabilirdi ve bebeğini belki çok sonraları görecekti. Normal doğum olursa belki yetisemeyecek eşin ama bebeğini yine de doğduğu gün görebilme şansı var. Belki de hiç bunlara gerek kalmayacak eşin yanında olacak, akışa güven 💚
Çok teşekkür ederim canım içimi rahatlattın gerçekten ❤️

Hesap detaylarına gir bebegın dogum tarıhını gir, bızım mesajların altında yazıyor ya ondan ☺️ımza ayarlarını aktıf et
Sizin mesajlarınızın altında bişey görmüyorum ben 😀 neyden bahsettigini anladım, ilk hamileliğimde yapmıştım buradan onu, ama o uygulamaya son verildi sanıyordum çünkü uzun zamandır hamilelik günlüğünü görmüyorum kimsenin, benim hesabımla alakalı bir durum sanırım, biraz kurcalayip düzeltmeye çalışayım.

cok gecmis olsun kuzum eldivenle filan calisamaz misin? simdi ne desek bilemedim en azindan asm'ye filan bi gorunsen ?
Teşekkür ederim. Eldivensiz çalışmıyoruz ki. Her çeşit eldiveni de denedim valla. Kalıcı ojeye sanırım allerjim. Eskiden yoktu hamile olduktan sonra başladı. Bazen geçer gibi oluyor tekrar şiddetleniyor. İlaç ta kullanamıyoruz ki.

Bunun egzama olduğundan emin misin, su toplamış gibi, bana daha çok enfeksiyon gibi geldi, ağrı ya da yanma var mı bilmiyorum ama yerinde olsam beklemezdim, enfeksiyonun yayilmasi bebek için de iyi olmaz, özelde cildiye doktoru bulabilirsen gün içinde ona git bulamazsan acil ya da aile hekimine git, onların verdiği ilaçların fotoğrafını da doktoruna at, kadın dogumcun söyler zaten ilaçların güvenli olup olmadigini
Canım zaten kaşıntı ile başlıyor yanma kızarıklık falan. Dün fazla kaşıdım sanırım gece yarısı kaşıntıya uyandım. Sabah su toplamıştı. Acile gideyim o zaman.

X